#Vite Geleceğin Kriptosu Mu ? [Analiz]

#Vite Geleceğin Kriptosu Mu ? [Analiz]

#Vite Geleceğin Kriptosu Mu ? [Analiz]

Kripto para birimleri arasında sessiz ve sakin bir hareket içerisinde yoluna devam eden #vite gelecek için oldukça iyimser. Vite Defi ağı içerisinde yer alan bir kripto borsa yazılımı. DE-Fİ ağ tabanını kullanarak yapılan ilk kripto cüzdan yazılımı özelliğini de kendi içerisinde barındırmaktadır.

Vite binance borsasında vite/usdt olarak işlem görmektedir. Bir kaç yıl önce vite/btc olarak da işlem görürken yeterli hacmi bulamaması nedeni ile bu parametre binance tarafından kapatılmıştı fakat vitede artan hacmi gören binance tekrardan bu parametreyi açmış durumda.

Vite Analizi

Vite coin teknik analizini incelediğimiz de 0,12 dolar bandına şuan tutunma çabalarını görmekteyiz. Bir önceki vite analizimizde 0,9 dolar düzeyindeyken yazmıştık. Vite şuan bu bandı aşarak 0,12 bandı üzerine yerleşmiş durumda. Tepede yer alan ilk direnç noktası ise 0,15 dolar bandıdır. Gün içerisinde bu notkayı iki üç defa test etti ama tepki alarak geriye dönüş durumda.

Yapılan projeler vitelabsın çalışmalar ileriye dönük olarak oldukça iyi gözükmektedir. Vite sıfır gaz ücreti sloganı ile yola çıkarken şuana kadar ciddi oranlarda bir pazarlama çalışması gerçekleştirmedi. Bundan üzere vite sağlam bir pazarlama yaparsa eğer gelecekte 1 dolar seviyelerini rahatlıkla görebilecek kalitede bir projedir.

Sadece vite defi ağında bir cüzdan hesabı değil aynı zamanda da stake işlemleri ve bir çok plartformda yeni hizmetlere ortaya koymaktadır. Bu anlamda gerçekten sağlam geliyorlar. Bunu gören binance daha 0,2 dolar seviyelerinde iken viteyi binance kripto para borasına almıştır.

Vite Gelecek Mi ?

Vite gelecek yıllarda gerçekten patlama yapabilecek potansiyele sahip bir proje. Google play de vite uygulaması şuanda 100,000+ indirme almış bir uygulama olarak gözümüze çarptı. Ayrıca twitterda da aktif olarak yaklaşık 30 bin takipçiye sahip. Singapur merkezli bir çalışma ekibine sahip olan #vite ileride adından sıkça söz ettirecek gibi gözükmektedir.

Yukarıda yazılan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.