Twitter Kripto Fenomenleri Nereden Para Kazanıyor ?

Twitter Kripto Fenomenleri Nereden Para Kazanıyor ?

Twitter Kripto Fenomenleri Nereden Para Kazanıyor ?

Twitter Kripto Fenomenleri Nereden Para Kazanıyor ? Kripto Ağı genişledikçe Twitter üzerinden yeni binlerce kripto analiz hesapları ortaya çıkmaktadır. Bunların bir çoğu hesap satın alınarak gelişse de bir çoğu da organik takipçi ile bu yola devam etmektedir. Peki bu Twitter hesapları madem bu kadar tahminlerde bulunuyorsa kendileri neden zengin olmuyor ve Twitter’da uğraşıyorlar ?

Bu soruların cevabı ve fenomenlerin asıl kazançları nereden geliyor bunları sizler için araştırdık. Kripto fenomenlerinin asıl amacı , çekilişlerin gerçek sahipleri ve bir çok bilgiyi sizler için bir araya topladık.

Fenomenler Neden Var ?

Kripto fenomenleri Twitter üzerinden bir çok insana yatırım tavsiyesi veriyor ve kazanç sağladıklarını iddaa ediyorlar peki

madem bu kadar kazanıyorlar neden hala twitter’dalar ? Fenomenler aslında takipçilerini birer pump aracı olarak kullanmayı seviyor. Bu noktada sıkışma yaşanan coinleri pumplamak için yatırımcılarını kullanıyorlar ve alımlar yapıyorlar. Bu şekilde hem söyledikleri doğru çıkıyor hem de insanlara kazanç sağladıklarını idda ediyorlar.

Burada fenomenlerin bir çoğu yatırımcılarının finansal okuryazarlığı ve teknik analiz bilgisinin zayıf olduğunu bildiği için bilgi toplayacakları adres olarak kendilerini tanımlıyor ve öne çıkıyorlar. Bu noktada da yatırımcılar özellikle Türk yatırımcılar yatırım yaparken araştırma yapmak yerine taksiciden , erkek kuaföründen tüyo almaya daha yatkın olduğu için Fenomenler de bu boşluğu dolduruyor.

Asıl Amaçları Ne ?

Kripto Para Fenomenlerinin asıl para kazandığı nokta token veya coin reklamları. Yaklaşık ücretleri 5,000 $ dan başlıyor. Yani bir fenomen bir reklam ücreti 5,000 $. Peki bu parayı kazanmaları için ne gerekli ? TAKİPÇİ . Takipçi sayıları ne kadar yüksek olursa reklam anlaşmaları da o kadar yüksek oluyor. Bu nedenle durmadan çekilişler , takip amaçlı projeler telegram gruplarına insanları çekme çabaları hepsinin sebebi bu.

Burada koyun gibi peşlerine takılan ve yatırım tavsiyesi alan ama YTD yazarak kendilerini kurtardıklarını sanan bir grup fenomen. Bu arada YTD yazmak kimseyi kurtarmaz bilginize. Bir yerde para vermiyorsanız koyun olduğunuz gerçeğini unutmayın.

Çekilişler Sorunsalı ?

Bir çok fenomen çekilişler düzenliyor ki takipçi sayısı artış göstersin ve reklam anlaşmalarını daha çok alalım diye uğraş veriyor. Fakat neden se hiçbiri çekilişleri canlı yayın ile gerçekleştirmiyor. Bir videosunu bile yayınlamıyor. Bu noktada bir çok insan yine de bu çekilişlere katılıyor. Kime çıktığı belli olmayan çekilişlerin tek amacı takipçi sayısı arttırmak ve daha çok reklam sponsor geliri yaratmak.

İşini Hakkı ile Yapana Saygımız Sonsuz Fakat Dolandırıcılara İtibar Etmeyiniz.