Trust Wallet Clone Uygulaması

Trust Wallet Clone Uygulaması

Trust Wallet Clone Uygulaması

Trust Wallet Clone uygulaması ile kendi kripto cüzdanını kolayca oluşturabilirsiniz. Bu uygulama hazır wallet script değildir, geliştirilmiş bir yazılımdır.

   Yeni projelerin ve kripto paraların ortaya çıkması ile kripto para cüzdanlarının çeşitliliği de her geçen gün artmaktadır. Trust Wallet, kripto dünyasında artan çeşitlilikte en popüler kripto para cüzdanlarından biridir ve girişimciler tarafından kendi cüzdan uygulamalarının başlatılması için kaynak kodları tercih edilir. 

 

   Şirketimiz Trust Wallet Clone yazılımını geliştirirerek, kullanıcıların daha güvenli ve daha kullanışlı bir cüzdan uygulamasına ulaşmasına imkan sağlamaktadır. Sizlerde kendi kripto cüzdan yazılımınıza sahip olmak isterseniz teklif alabilirsiniz.

teklif al

Trust Wallet Clone Uygulaması Özellikleri
 

        Trust Wallet Colene Uygulaması, anında işlem yapma, güvenli depolama, kolay kullanım ve birçok desteklenen para birimlerini bulundurmaktadır. Ayrıca yetkin yazılım ekibimiz ile bu cüzdan yalımında yer almasını istediğiniz özel isteklerinizi de kripto cüzdan yazılımı içerisine ekleyebilmekteyiz.

       
Genel olarak Cüzdan Özellikleri

trust-wallet-cüzdan-uygulamasi

İki faktörlü kimlik doğrulama

Dönüşüm oranı

Verilerin güvenli yedeklenmesi

QR kod tarayıcı

Parola ve pin güvenliği

İsteğe bağlı çıkış

Çoklu imza kasası

Ana ekran özelleştirmesi

Çoklu dil desteği

Cüzdan modülü

Üyelik statüleri

Soğuk cüzdana erişim imkanı


Trust Wallet Clone Nedir?

        Trust Wallet Clone, Trust Wallet uygulamasının işlevsel bir kopyasıdır ve gelişmiş özelliklerle birlikte blockchain teknolojisi altında oluşturulmuştur. Şirketimiz bu clone yazılımın kaynak kodları üzerinde eklemeler yaparak daha güvenlikli ve kolay kullanıma sahip bir uygulama haline getirmiştir.

        Beyaz etiketli güvenli cüzdan yazılımı, kullanıma hazır ve tamamen özelleştirilebilir bir kripto cüzdanı yazılımıdır. Bu klon çözümleri, kullanıcıların sorunsuz ve güvenli dijital para transferi yapmasına imkan tanır.

        Trust wallet clone , Trust Wallet'ın performansını benimseyen, en son blockchain teknolojisi ile geliştirilmiş bir kripto cüzdan uygulamasıdır. Kullanıcılar ethereum, bitcoin, binance coin vb. gibi birçok kripto para birimini gönderebilir, alabilir, stake edebilir ve depolayabilir. Uygulama kolayca uyarlanabilir ve hızlı bir devreye alma ve başlatma seçeneklerini sağlamaktadır.

        Cryptosoftware.com olarak biz, dünya çapında tüm kullanıcıların kendi trust wallet clone uygulamasını geliştirmeleri ve başlatmaları için yardımcı oluyoruz. Önceden oluşturulmuş beyaz etiketli kripto cüzdan çözümlerimiz tamamen özelleştirilebilir, birden çok kez test edildi, tasarlandı ve sektörün en iyi blockchain ve teknoloji yazılımcıları tarafından geliştirildi. Böylece, dünya çapında büyüyen kripto cüzdan kullanıcılarını cüzdanınıza üye yapmak için bizler ile iletişime geçin.

 

Trust Wallet Beyaz Etiketi Nedir?

        Trust Wallet Beyaz Etiketi, girişimcilerin öncelikle güncel blockchain teknolojisi, güvenli kripto para birimi işlemleri ve birçok kripto para birimi desteği gibi Trust Wallet uygulamasının en iyi özelliklerini kullanmasına olanak tanır.

cüzdan yazılımı

        Beyaz etiketli klon, özelleştirilebilir grafikler, logosu, markalama ve diğer öğeler ile kendi benzersiz tasarımına sahip olma fırsatı sunar. Bunun sonucu olarak, girişimciler, müşterilerine benzersiz bir cüzdan deneyimi sunabilir ve müşteri sadakatini arttırabilir.

       Yaptığımız beyaz etiketli uygulama, DDoS Azaltma, Veritabanı Şifreleme ve Uçtan Uca Şifreli İşlemler gibi güvenlik önlemleriyle entegre edilmiştir. Bu nedenle, kullanıcılarınızın hackl erişim ve siber saldırılardan korunması için ek eklentiler satın almanıza gerek yoktur.

       Biz, tüm önceden yapılmış özellikleri veya kendi fikirlerinizi cüzdanınıza ekleyebiliriz. Size tüm özelleştirme ve kullanıcı dostu özelliklerle birlikte Beyaz Etiket Trust Wallet Komut Dosyası sunuyoruz ve 1000'den fazla Kripto Para Birimi'ne kolay erişim sağlamaya yardımcı olan kullanıcı dostu özellikler sunuyoruz.

 

Uygulamamız Birçok Kripto Para Birimini Destekler

        Trust Wallet clone uygulaması, kullanıcıların cep telefonları aracılığıyla birden fazla kripto para birimini gönderme, alma ve saklama imkanı sunmaktadır. Ayrıca tek bir blockchain platformu üzerinden çeşitli kripto para birimleri ve jetonları da desteklemektedir.

Sizlerde şirketinize veya şahsınıza ait bir kripto cüzdan yazılımına sahip olmak isterseniz, bizlerle hemen iletişime geçiniz.

teklif al