Robinhood Listesinden Sonra Shiba Inu Ne Kadar Artacak ?

Robinhood Listesinden Sonra Shiba Inu Ne Kadar Artacak ?

Robinhood Listesinden Sonra Shiba Inu Ne Kadar Artacak ?

Amerika , Kaliforniya merkezli Robinhood kripto para borsası geçtiğimiz gün Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Compound (COMP) ile birlikte Shiba Inu ‘yu da borsalarına dahil edeceklerini açıkladılar. Açıklama sonrası %17 oranında bir artış gözlemlendi fakat Shiba tarafında bu artış nereye kadar ilerleyecek ? Önceden ret edilen Shiba nasıl oldu da bu borsada listelenecek.

Shiba Inu’nun Robinhood’a Girmesini Sağlayan Kim ?

Bir kripto paranın bir borsada listelenmesindeki en büyük etken destekçileridir. Proje , white paper veya roadmap’tan önce dikkat edilen şey ne kadarlık bir takipçi kitlesi var sorusunun cevabıdır. Telegram , Reddit ve Twitter gruplarının yapmış oldukları çok büyük destekler sonrasın da artık Robinhood ekibi mevcut borsalarına Shiba Inu‘yu dahil etme kararı aldılar.

Alınan karar biraz geç olsa da Amerika topraklarında Bitcoin ve Doge Coinden daha fazla kullanılan ve yatırım yapılan coin Shiba Inu’dur. Şuan için akıllara gelen soru Robinhood yönetiminin almış olduğu bu geç karar sonrası fiyat dalgalanması nasıl olacak ?

Shiba Inu Fiyatı Nasıl Şekillenecek ?

Robinhood’a kayıtlı 22 Milyon üye Shiba Inu ile tanışacak ve yeni yatırım fırsatları doğacak. Dolaşımdaki Arz’ı azaltmak için Shiba Inu yakılmaya devam ediyor. Bu da fiyatı yukarıya doğru çekiyor. Birçok analist ise şuan ki Bitcoin fiyatına bağlı olarak Shiba’nın fiyatını oldukça yüksek bulduğunu ve bu haberin çok fazla bir durumu değiştirmeyeceğini belirtmektedir.

Güncelleme yapmak gerekirse btc düşüşü bile bir çok altcoin adeta çakılmış durumda. Şuan btc 22 bşn dolar seviyelerinde yer alırken tekrardan olumlu bir hava yakalamak istiyor. Bu olumlu havanın bir çok altcoini de yukarıya doğru taşıması beklenmektedir. İlerleyen günlerde hatta aylarda bu olumlu hareketin kripto para dünyasında daha belirgin bir şekilde olduğunu fark edeceğiz.