Popüler Kriptocudan Ethereum Tahmini

Popüler Kriptocudan Ethereum Tahmini

Popüler Kriptocudan Ethereum Tahmini

Kripto dünyasında tanınan bir yatırımcı olan van de Poppe Ethereum’un ilk çıktığı günden itibaren en yüksek değeri olan 4,300 dolar seviyesini daha da geliştirebileceğini yatırımcılar ile paylaşmış durumda.

Van de Poppe, twitterda oldukça etkili bir isim. Özellikle 400 bin üstündeki takipçi sayısı ile yaptığı yorumlar.

yön verebilmektedir. Ayrıca yaptığı analizler ile birlikte yatırımcıları kazançla buluşturmada da iyi bir iş çıkardığı aşikar. Van de Poppe attığı twit ile beraber Eth fiyatının destek ve direnç noktalarında değişiklik olduğundan bahsetti. Şuan ETH’nin ilk hedefi olarak 5,000 doları gösterdi. İlerleyen zamanlarda hızlı bir yükseliş ile ETH bu seviyelerde görebileceğiz dedi.

“Aferin, ETH.

İyi bir S/R dönüşü ve muhtemelen 5.000 dolara doğru devam etmeye hazır.”

Fakat bu twitin ardından yaptığı bir açıklamada ETH nin 5k dolar hedefine hemen gitmeyeceğini bir düzeltme çalışması yapabileceğinden bahsetti. Bu noktada yatırımcılar düzeltmenin hangi noktadan gerçekleşeceğini merak etmektedir.

Ethereum’un yeni rekorunun sonrasında, yakından takip edilen kripto yatırımcısı Inmortal Ethereum alanların hepsinin mutlu olduğunu ve bunu ucuzken yaptığını söylemektedir.

“İki yıl önce ETH’nin 100 dolarda olduğunu ve herkesin bunun başarısız olacağını söylediğini hatırlamadan edemiyorum.

Korkuya rağmen biriktirdim ve biliyor musun? Tarihin doğru tarafında olmak bir onurdur.”

Ethereum gelecekte BTC yi geçer mi bilmiyoruz fakat şuanki gidişat oldukça iyi gözükmektedir. Şuan bile ETH fiyatı için oldukça ucuz diyenler hala yatırım dünyasında yer almaktadır. İlerleyen yıllarda ETH belliki fiyatını daha da katlayacak gibi gözükmektedir.