Pancakeswap ve Gate ‘de Listelenme Ücreti Ne Kadar ?

Pancakeswap ve Gate ‘de Listelenme Ücreti Ne Kadar ?

Pancakeswap ve Gate ‘de Listelenme Ücreti Ne Kadar ?

Pancakeswap ve Gate ‘de Listelenme Ücreti Ne Kadar ? Birçok kripto para üreticisi pancakeswap ve gate.io da listelenmek ve daha çok yatırımcı almak ister. Bu noktada yatırımcıların önündeki en büyük engellerden biri de bu iki liste sahibinin istediği fiyatlardır. Bu ücretler Türk yatırımcılar için dolar kuru sebebi ile yüksek bir miktar olarak görünse de yabancı kripto para sahibi için çok da yüksek meblağ değildir.

Kripto Para üreticileri ilk olarak coinmarketcap ve coingecko da listelenmek ve yatırımcıların coinin gidişatını buradan takip etmelerini ister çünkü burası yatırımcılara bir güven aşılamaktadır. Yatırımcılar için güven her şeyden önce gelmektedir ve projeyi sahiplenmelerini sağlamaktadır. İkinci aşama ise yukarıda belirtilen iki borsada listelenmektir. Buradaki amaç kolay bir şekilde takas işlemlerini sağlayabilmek.

Pancakeswap’ta Listelenme Ücreti Ne Kadar ?

Pancakeswap’ta Listelenme Ücreti Ne Kadar ? Pancakeswap DeFi protokollerini uygulamakta olan bir kripto para borsasıdır. Bu alanda yatırımcılar kripto paralarını takas işleminde kullanırlar. (Takas : kripto para alım satım işlemine denmektedir.) Kripto para üreticileri güven kazanmak için bu alanda sahip oldukları token veya coinlerin listelenmesini istemektedir. Bu saye de hem yeni yatırımcılar kazanırlar hemde güven aşılanmış olur.

Pancakeswap Listelenme Ücreti Şuan : 100,000 $ dolar dır. Bir token veya kripto üreticisi eğer sahip olduğu projeyi pancakeswap’a taşımak ister ise bunun için 100 bin dolar ödemek zorundadır. bu ücreti ödedikleri takdirde pancakeswap da listelenmeye başlayacaklardır. Listeleme işlemi sonrası artık farklı ağ yapıları üzerinden gelen yeni yatırımcılar ile birlikte projesini Dünya’nın her yerinden yatırımcılar ortak olabilecektir. Bu da yeni kazançlar demektir.

Gate.io ‘da Listelenme Ücreti Ne Kadar ?

Gate.io ‘da Listelenme Ücreti Ne Kadar ? Gate borsası Çin merkezli bir kripto para borsasıdır. En büyük kripto para borsası olan Binance’den önce bir çok coin Gate borsasında listelenir ve ün kazanmaya çalışır. Eğer yatırımcıların dikkatini çekebilirse Gate borsasından Binance borsasında da listelenme fırsatı bulabilir. Bu do o token veya coin’in aya gitmesi demek. Gate borsası şuan için yeni projelere ve özellikle metaverse projelerine ev sahibi yapmaktadır.

Gate Borsasında Listelenme Ücreti Şuan : 102,000 $ dır. Gate yapılan başvurular biraz da BNB cinsinden olduğu için BNB değerine göre de değişim göstermektedir.