Pacsun 11 Kripto Parayı Kabul Etti !

Pacsun 11 Kripto Parayı Kabul Etti !

Pacsun 11 Kripto Parayı Kabul Etti !

Avrupa’da perakende olarak çok büyük bir firma olan PACSUN artık tüm dükkanlarında kripto para ödemelerini kabul etmiş durumda. Teknolojiyi desteklediklerini her anlamda gösteren PACSUN artık ödeme alanında da kripto para kullanılacağını da belirten açıklamalar yaptı. Avrupa’nın bir çok şehrinde yer alan perakende toptancısı ve gençlik kıyafetleri satan PACSUN artık kripto para dünyasında aktif olarak yer almak istiyor.

1982 yılında Amerika’da kurulan gençlik giyim perakende mağazaları olan PACSUN artık Amerika’da 50 adet şubesi ile ses getirmeye başladı. Bir çok konuda yenilikçi ve teknolojiyi takip eden marka yöneticileri ödeme noktasında sadece nakit veya kredi kartı kullanılmasını istemiyor. Gerçlerin daha çok tercih ettiği bir ortam olan firma yoğun istek üzerine kripto para ödeme sistemlerini kurdu.

Kripto para ödeme noktası olarak 50 şubesine de aktif olarak çalışan poslar yerleştirmiş durumda. 11 adet kripto para ödeme seçeneği ile marka artık satış miktarını arttırmak istemektedir. Bu noktada gençlerden gelen çok fazla talep üstüne artık kripto dünyasına merhaba dedi ve ödeme noktasını artık 11 kripto para ile süsledi.

Arz Ortada Talep Getirdik !

Kripto para dünyasının getirmiş olduğu yenilikler ile beraber bir çok şirket ve kurum bu yeni ödeme yöntemini sistemlerine entegre etmeye devam etmektedir. Dünya üzerinde bir çok yatırımcının kullandığı kripto paralar artık her yerde olmaya devam ediyor. Öyle ki olmayan noktalarda da talepler git gide artıyor. Pacsun’da böyle noktalardan biri olmaktadır. Bir çok genç kıyafet ihtiyacını PACSUN perakende den karşılamaktadır. Bu noktada gençlerin yoğun olduğu bir firmada kripto paranın olmaması demek tepki toplamaya başlamıştır.

Marka aldığı karar ile birlikte artık Amerika’da bulunan 50 şubesinde kripto para ödeme seçeneğini aktif hale getirmiş durumda.

Şirket kripto para finans merkezlerinden biri olan Bitpay ile bir anlaşma gerçekleştirdi. Yapılan anlaşma sonucunda bitcoin ( BTC ), bitcoin cash ( BCH ), ethereum ( ETH ), sarılmış bitcoin (WBTC), dogecoin (DOGE) ve litecoin dahil olmak üzere 11 farklı kripto varlığını kabul edeceğini açıkladı ( LTC ).

Kripto paralar gün geçtikçe daha da çok karşımıza çıkmaya devam etmektedir.