NBA Fan Tokenları Geliyor !

NBA Fan Tokenları Geliyor !

NBA Fan Tokenları Geliyor !

Amerika Basketbol Ligi tarihinin en iyi takımlarından biri olan Los Angeles Lakers, Socios.com ile resmi bir takım sponsorluğu yaptığını açıkladı.

Los Angeles Lakers Kripto Dünyasında !

Spor dünyası için önde gelen dünyaca ünlü kripto para sağlayıcısı Socios.com, 2021-2022 Amerika Basketbol Ligi sezonunun başlaması ile itibaren Los Angeles Lakers ın sponsorlarından biri olacaklarını açıkladılar. Ortaklığın bir eki olarak platform, LOS destekçileri için sanal ortamda çeşitli oyunlar başlatacak. sanal ortamda birbirleriyle iletişim kurma ve hatta gerekli durumlarda yapılan anketlere katılım gösterebilecekler. LA Lakers Etkinlik Başkanı Tim Harris yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Taraftarlarımıza hizmet etmeye ve onlarla etkileşim kurmaya büyük önem veren bir kuruluş olarak, Socios.com’un ortak bir bakış açısına sahip olmasından ve Lakers hayran kitlesine hizmet etme girişimlerimizi desteklemeye yardımcı olacağından heyecan duyuyoruz.”

 

Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus ise Amerika Birleşik Devletleri Basketbol Ligi takımını sporda en tanınmış markalardan biri olarak bir kenara koyarak , harika bir ortaklık gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

“Los Angeles Lakers spordaki en prestijli markalardan biri ve Socios.com hızla ABD pazarına girerken onlarla çalışmaktan heyecan duyuyorum. İnanılmaz bir büyüme haftasını daha tamamlamak için ne harika bir yol.

ABD sporunda taraftar katılımını bir sonraki seviyeye taşımak için gerçekten önemli bazı temeller oluşturduk ve bundan sonra ne olacağı konusunda daha heyecanlı olamazdık.”