Milyonluk Aboneli Analistten Açıklama: Bu Altcoin, Sıradaki Patlayıcı Coin!

Milyonluk Aboneli Analistten Açıklama: Bu Altcoin, Sıradaki Patlayıcı Coin!

Milyonluk Aboneli Analistten Açıklama: Bu Altcoin, Sıradaki Patlayıcı Coin!

Popüler kripto kanalı Coin Bureau, Algorand (ALGO) ve bu altcoin projesinin potansiyel fiyat hareketi hakkında detaylı bilgileri aboneleriyle paylaşıyor. Bizde bu haberi sizler için hazırladık.

Altcoin projesine gelen bakış

Algorand, merkezi olmayan, izinsiz halka açık Blockchain aracılığıyla sınırsız bir ekonomi yaratmayı amaçlayan bir Blockchain platformu. Algorand ayrıca, Blockchain teknolojisindeki en büyük zorluklardan birini üstleniyor. Kripto analisti, ademi merkeziyetçilikten ödün vermeden hem hızlı hem de ölçeklenebilir bir platformun nasıl oluşturabileceğini anlatıyor: “Başka bir deyişle, Algorand herkesin katılmasına ve başarılı olmasına izin veren bir Blockchain ekosistemi istiyor. Platform, basitlik, anlık işlemler, doğrudan kullanım ve benimseme ve performans temel ilkeleriyle inşa ediliyor.”

Bu yılın başlarında, ağ 10 milyondan fazla Algorand Cüzdan adresine ve Algorand üzerinde inşa edilen 500’den fazla projeye ulaştı.Ayrıca analist, Algorand’ın aynı zamanda alandaki en iyi finanse edilen altcoin projelerinden biri olduğunu söylüyor ve kendi topluluğu arasında yaklaşık 130 milyon dolar topladığını belirtiyor. 

Kripto analisti, ALGO yavaş yavaş 2,3 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor

Algorand, Haziran 2019’da bir Hollanda Müzayede ICO’su düzenledi ve her biri 2,40 dolardan 25 milyon token satarak 60 milyon doların üzerinde para topladı. ICO tarihi, Algorand ana ağının lansmanı ile aynı zamana denk geldi. Kripto analisti şu değerlendirmeyi yapıyor: “Algorand’ın dediği gibi, her seferinde aynı Hollanda Müzayede sistemini kullanarak, yılda 600 milyon token açık artırmaya çıkaracaklar gibi. Bu sadece başlangıç. Toplam token arzı 10 milyar ALGO olacak.”

Fiyat hareketi açısından analist, ALGO’nun fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,50’ye yükseltmeyi başardığını ve bu da ICO fiyatı olan 2,40’ın biraz üzerinde olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, ALGO o zamandan beri keskin bir düzeltme gördü. Analiste göre, bunun nedeni sadece kripto piyasasının geri kalanının çökmesi değil, aynı zamanda erken yatırımcılara verilen hızlandırılmış hakediş programının yeniden vitese geçmesi. Analist şu hususları belirtiyor: ALGO’larını aktif olarak satan ilk destekçiler de değil. Algorand Vakfı, operasyonları ve ekosistem genişlemesini finanse etmek için ALGO kripto paralarını aktif olarak satıyor.

Bu yazı yazılırken, ALGO son 24 saatte %1,76 artışla 1,75 dolardan işlem görüyordu. Önümüzdeki iki ay içinde, kripto analisti, ALGO’nun Algorand satış planları tarafından geri çekilmeden önce yavaş yavaş 2,3 dolara yükselebileceğini tahmin ediyor.