MANA , SAND ve ENJ Fiyat Analizi !

MANA , SAND ve ENJ Fiyat Analizi !

MANA , SAND ve ENJ Fiyat Analizi !

Metaverse dünyasının gelişmesi ile bir çok kripto para yatırımcı yatırımlarının bir miktarını metaverse coinlerine aktarmış durumda. Bu coinlerin başında da MANA gelmektedir. MANA’nın sert yükselişi bir çok kripto para yatırımcısının dikkati çekti ayrıca geliştirmiş oldukları proje de MANA almaya ayrı bir detay katmaktadır. BTC düşüş hareketi ile 3$ seviyelerini gören proje yeni alımlar ile 3,38 $ seviyelerine kadar yükseldi.

Mana Fiyat Analizi

Mana gece yarısı yaptığı sert yükseliş hareketi ile 3,60 $ seviyelerine kadar tırmanmış yavaş yavaş düzeltme hareketleri ile tekrar yatay seyri olan 3,39 $ seviyelerine kadar çekilme yaşadı. 200 Haftalık ortalaması olan ayrıca sert bir direnç noktası olan 3,65 $ dolar dün gece test edildi. Bir çok kripto para yatırımcısı ve şirketler bu ana direnç noktasının kırılması halinde MANA ‘da ani ATH ataklarını görebileceklerini belirttiler. Bu biraz da BTC hareketi de etkili olacak gibi duruyor.

The Relative Strength Endeksi fiyatta oluşan akümüle hareketinin kripto para birimini artık iyice sıkıştırdığını ve bir patlama hareketinin yaşanabileceğini bizlere bildirmektedir. Sıralı olarak fibonacci direnç noktaları olarak şu şekilde 3.6483 ,4.0291 ,4.2643 ve 4.6450. Mana da en dipte düzeltme hareketin son bulacağı tahmini değer ise 2,92 $ seviyesi. Eğer burada da bir kırılım yaşanır ise bir sonraki durak 2,20 $ seviyeleri olacaktır.

SAND Fiyat Analizi

SAND / USDT parametresine baktığımız zaman 7,76 direnç noktası iki defa test edilmiş fakat yanıt bulamadan tekrardan düzeltme hareketi içerisine girmiş olduğunu görmekteyiz. Ardından bir alt bölümde yer alan 4,93 destek noktasından bir tepki hareketini gözlemledik. Şuan için bu destek noktası üzerinde kendisini tutma çalışmaları var. Başarılı bir şekilde devam ettiğini de görmekteyiz. BTC ve kripto varlıklarda eğer daha felaket bir senaryolar yaşanmaz ise ilk hedefi tekrardan 7,76 $ seviyeleri olacaktır.

Eğer 7,76 $ seviyelerinin üstünde günlük kapanışlar gelirse bir sonraki durağı 10 $ seviyelerinin üstü olarak göze çarpmaktadır.

ENJ Fiyat Analizi

BTC düşüşü ile birlikte ENJ de sert düşüşlere maruz kalmış durumda şuanki güncel kur değeri 2,41 $ dolar seviyesinde. 3,5 $ seviyesinin üstünde yer edinmeye çalışırken çok derin bir düzeltme hareketinde kendisini şuan için bulmuş durumda. Diğer projelere göre oldukça sert bir düzeltme içinde yer almakta olan ENJ için ilk hedef tekrar 3,5 $ seviyelerine tırmanmak olacaktır.

Hala bir düşüş trendi içerisinde olan ENJ eğer bir kırılım hareketi yaşarsa sert bir yükselme hareketi ile karşılaşabiliriz. Şu an için yükseliş kanalı içerisinde tekrardan bir destek gördü fakat bu noktada BTC’nin yapacağı sert hareketler ENJ’ninde yolu çizmeye yardımcı olacaktır.