MANA , SAND ve AXS Analiz

MANA , SAND ve AXS Analiz

MANA , SAND ve AXS Analiz

Kripto para borsasında metaverse alanında en çok hacime sahip üç coin Mana , SAND ve AXS Analizini sizlerle işleyeceğiz. Eğer BTC sert bir yükseliş hareketi içerisinde bulunursa bu üç coinden MANA öne çıkıp 3,7 $ seviyelerine kadar yükseliş yapabilme potansiyeline sahiptir.

MANA ‘nın şuan ki güncel kur değeri 3.2632 $ seviyesinde ve son 24 saatlik hacim de 190,315 $ seviyesindedir.

SAND ‘ın güncel kur değeri ise anlık olarak 5.0761 $ seviyesinde ve son 24 saatlik hacim ise 199,146$ dır.

AXS ‘nin güncel kur değeri ise şuan için 96.3 $ olarak tahtaya yansımaktadır. Ayrıca son 24 saatlik hacimi ise 65,149,197 $ dır.

Decentraland MANA Analizi

Mana kendisini bir ortam geliştirici konforluğunda insanların Ethereum ağına bağlı olarak uygulama gerçekleştirebileceği para kazanabileceği veya etkinlik yapabileceği bir ekosistem olarak tanımlamaktadır. MANA BTC düşüş hareketi içerisinde kendisine bir düşüş kanalı içerisinde buldu ve bu düşüş kanalı içerisinde uzunca bir dönem devam etmek zorunda kaldı. Şimdi ise bir tepki oluşturarak bu kanaldan kendisini kurtardı ve 3,23 $ seviyelerine kadar tırmanmayı başardı.

MANA BTC’ nin yükseliş hareketi ile birlikte kendi kanalından çıkarak gün içinde 3,30 $ seviyelerine kadar çıkabildi. Fakat şuan için bu hareketler tümüyle BTC’ nin yön çizmesi ile oluştu BTC düşüş içerisine tekrar dönerse MANA da düşüş hareketine devam edecek gibi durmaktadır.

Sandbox (SAND) Analizi

Adidas , Snopp Dogg ve ATARI gibi markaların desteklediği bir metaverse projesi olan SAND sizlere bir oyun alanı sunuyor ve bu alanda binlerce oyun olabilir sizlerde oyunlar oynayarak kazançlar elde edebilirsiniz. SAND 20 aralık tarihinden 21 aralık tarihine kadar %8’e yakın düşüşler yaşamış durumda. MANA’ da olduğu gibi bir düşüş kanalı içerisinde hareket ederken BTC ‘nin yükselişi ile birlikte kendisini 5,02 $ seviyelerinde tekrar görmüş oldu.

Axie Infinity (AXS) Analizi

Metaverse dünyasında bir savaş oyunu olarak çıkan ve kullanıcılar kazanç sağladığı AXS’ de üçe üç savaşlarda kendinizi geliştirebilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Oyun pazarında NFT’ler satarak kazanç elde edebilirsiniz. Bir çok dolar kurunun yüksek olduğu ülkelerde fazlası ile oynanmaktadır. 96$ seviyesinde güncel olarak seyir eden AXS’ de BTC ‘nin şuanki hareketlerini izlemeye devam ediyor. Düşen kanalından çıkarak iyi seviyelere kadar tırmandı. Burada da yine belirleyici faktör BTC olacak gibi durmaktadır.