Kripto Para Yazılımlarımız

Kripto Para Yazılımlarımız

Kripto Para Yazılımlarımız

Kripto Para Yazılımlarımız 21. Yüzyılın gelişen ve değişen dünyasında en büyük trendlerden biri haline gelmiş durumda. Bir çok yazılımcı ve yatırımcı bu alanda çalışmalarını gerçekleştirmeye başladı. Para ekonomisine yön verebilecek ve var olan düzeni değiştirebilecek bir potansiyele sahip olan blockchain çeşitli alanlarda ve içerikleri ile tüm insanlara hitap etmektedir.

Cryptosoftware.com.tr olarak bu alanda sizlere sağlamış olduğumuz hizmetleri paylaşmak isteriz.

Kripto Para Borsa Yazılımı

Kripto Para Borsa Yazılımı ile sizlerde bir kripto para borsası sahip olabilirsiniz. Yatırımcıların dikkatini çekerek var olan üye sayınızı arttırabilir ve transfer işlemlerinden komisyonlar keserek gelir sağlayabilirsiniz. Bu noktada sizlere iki paket halinde kripto para borsa yazılımı hizmeti sunmaktayız. Kendinize ait kripto şirketi kurmak için bu yazılımları sıfırdan sizin isteğiniz üzerine şekillendirerek kurmaktayız.

 

ICO Çıkarmak

ICO Çıkarmak veya Oluşturmak için sizlere sunduğumuz hizmettir. Şirketinize veya şahsına ait bir token para oluşturabilirsiniz. Öncelikle coin için bir akıllı sözleşme oluşturuyoruz ve diğer yazılım işlemlerini tamamlıyoruz. İstek üzerine stake özelliği veya ön satış işlemlerini de tamamlıyoruz. Bu işlem sonucunda gerekli reklam çalışmaları ve proje çalışmaları tamamlandıktan sonra kripto dünyasında yerinizi sağlam bir şekilde alabilirsiniz.

 

Kripto Al Sat Botu Yazılımı

Kripto Al Sat Botu Yazılımı ile binance  veya farklı kripto para borsaları üzerinden dilediğiniz coin için al sat botunu aktif edebilirsiniz. Bot otomatik olarak kripto alım satım işlemlerini gerçekleştirerek cüzdan bakiyenizi büyütmek için çalışmaktadır. Herhangi bir kullanıcı adı veya şifre paylaşımı yapmadan kripto bot aktif olarak çalışmaktadır. Farklı coinler için işlem açabilme özelliği ile tek bir alanda değil farklı farklı borsalarda da işlem yapma özelliğine sahiptir.

 

Sinyal Botu Yazılımı

Sinyal Botu Yazılımı ile hazırlayacağımız bot ile sms veya mail yoluyla coinlerde oluşan alım veya satış fiyatlarını aktif olarak sizlere ulaşmaktadır. Bu noktada bot sadece bilgi amaçlı sizlere içerik göndermektedir. Sizler bottan gelen sinyaller doğrultusunda alım veya satış stratejinizi değiştirebilirsiniz. Bu işlemi twitter üzerinden bir çok bot paylaşım olarak gerçekleştirmektedir. Fakat geç paylaşım yaptıkları için bir çok tren önceden kalkmış olmaktadır. Sinyal botu yazılımı ile sizlerde kendinize ait bir bot sahibi olabilirsiniz.

 

Sanal POS ve Fiziki POS Cihazı

Sanal POS ve Fiziki POS Cihazı ile çevrimiçi ortamda alış verişlerinizi kripto para birimleri üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. BTC POS veya farklı coinler  ile anlık ödemeler hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Web sitelerinize kurulacak sanal pos aracılığı ile dilediğiniz coin ile ödeme alabilirsiniz. Burada anlık kur hizmeti ile herhangi bir kayıp yaşanmaz.  Ayrıca BTC Fiziksel POS cihazı ile birlikte blockchain teknolojisi sanal ortamdan çıkarak gerçek ortamda aktif olarak kullanılmaktadır.

Son projemiz olan Cox.Fi ile bu alanda aktif olarak çalışmamızı teslim ettik. Google search üzerinden araştırabilir ve sunmuş olduğumuz hizmeti canlı olarak görebilirsiniz.

 

Özel Mining Havuz Yazılımı Kurmak

Özel Mining Havuz Yazılımı Kurmak , Kripto para madencileri aktif olarak blockchain tkenolojisi içerinde gerçekleşen transferleri cihazları ile onaylamaktadır. Bu işlemler içinde madencilere ödemeler gerçekleşmektedir. Bu noktada genel olarak bir kripto para madenciliği havuzu aktif olarak kullanılır. Burada bir çok şirket yapmış oldukları havuz yazılımları ile madencilerden komisyonlar kesmektedir. Eğer sizler kendinize ait komisyon ödemesi yapmayacağınız bir havuz isterseniz cryptosoftware.com.tr olarak sizlere özel sadece sizlerin izin verdiği bir kripto para mining yazılımı oluşturmaktayız.

 

NFT Sitesi Kurmak

NFT Sitesi Kurmak veya NFT Sitesi Oluşturmak için kişileştirilmiş özellikler ile birlikte tüm meta bağlantıları hazırlanmış bir şekilde NFT sistemini sizlere sunmaktayız. Kullanıcılarınızın rahatlıkla sitenize üye olabildiği ve benzeri olmayan dijital öğeleri satabildiği veya yatırımcıların benzersiz öğeleri satın alabildiği bir NFT platformu oluşturabilirsiniz. 2019 yılından sonra gelen trend ile birlikte NFT ler şuan için en popüler dönemlerini yaşamaktadır.

NFT Web sitesi kurarak sizler de her satış veya sergileme işlemleri için yatırımcı veya sanatçılardan belli oranlarda komisyonlar kesebilirsiniz. Bu komisyon ücretleri ile reklam çalışması gerçekleştirebilir ve NFT sitenizin büyümesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu alanda şuan en büyük hizmeti opensea vermektedir. Sizler için yazılımını hazırlayacağımız NFT ortamı sayesinde ödemeleri dilediğiniz  kripto para birimi ile anlık kur ile gerçekleştirebileceksiniz.

 

 Kripto Borsa Scripti

Kripto Borsa Scripti ile birlikte sizlerde kripto alanında kendinize ait kripto para borsası sahip olabilirsiniz. İnternet ortamında bir çok script satıcıları hazır yurtdışından alınan kodları ucuz fiyata satmaktadır. Bu noktada bizlerin en büyük farkı sıfırdan sizlerin istek ve arzularına göre oluşturacağımız esnek yapıya sahip bir kripto borsası. Oluşturacağımız scriptler kesinlikle başkaları ile paylaşılmadan sadece sizlere özel olarak hazırlanmaktadır.

 


Kripto Alanında 13 yıllık yazılım geçmişi ile birlikte profesyonel olarak sizlere hizmet vermek için çalışmaktayız. Bir çok konferans ve sempozyumlara sağlamış olduğumuz sponsorluklar ile birlikte aktif olarak kripto dünyasının gelişimi için çalışmaktayız. Bu noktada ayrıca sizlere de bu alanda istekleriniz doğrultusunda yazılımlar sunarak hizmet sağlamaktayız. Türk mühendislerinin hazırlamış olduğu veya sizler  için hazırlayacağı bu yazılımlar ile blockchain ağında yerinizi şimdiden alabilirsiniz.

Dünya ülkeleri yeni yeni hazırlık sağladığı hatta enflasyonun düşmesinin tek çarelerinden biri gibi gözken bitcoin ve kripto paralar geleceği adeta şekillendirmek için gelişim göstermektedir. Bu noktada bir çok kripto para yazılımı ve akıllı sözleşmeler  bu alana aktif olarak destek sağlamaktadır. Hükümetler veya şirketler bu alanlara giriş yaparken kimisi korku ile yaklaşıyor kimisi de kalkmakta olan bu trende şimdiden yerini almak istiyor.  Gelişen ve değişen bir dünyada kripto paralar artık geleceğimiz. Sizlerde bu alanda şimdiden  yer almak isterseniz bizler burada sizleri bekliyor olacağız.

Birçok yatırımcı bu alanda geride kalmış olduğunu düşünse de daha yeni yeni yerleşen ve tahtaları yerine oturmaya başlayan bu alanda geliştirilecek ve değişim gösterecek bir çok farklı proje mevcuttur. Nasıl ki ilk olarak hayatımıza bir farklılık olarak giren NFT’ler var ise şuanda da oyun dünyası olarak sunulan Metavarse projeleri gündem oldu. Bu değişimler sürekli devam edecek ve gelişecektir. Önemli olan detay bu değişimlere sizlerin ne kadar ayak uydurabileceği ve bu trene hangi noktada bineceğidir.

Kripto Para Borsa Yazılımı , ICO  token çıkarmak , kripto para al sat botu , kripto para borsa scripti ,NFT sistesi kurmak veya NFT oluşturma hizmeti , Özel mining havuz yazılımı , Sanal POS veya Fiziki Kripto POS cihazı , Sinyal botu yazılımları ile bu alanda kripto para çözüm yazılımları ile sizlere hizmet sunmaktayız. Canlı destek menüsünden veya iletişim bilgileri üzerinden bizler ile kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.