Kripto Para Yazılımları

Kripto Para Yazılımları

Kripto Para Yazılımları

Kripto para yazılımları , bir çok kripto para ağı için hazırlanmış veya özel istekler üzerine hazırlanan yazılımlardan oluşmaktadır. Kripto para yazılımları borsa oluşturmak , token çıkarmak veya ICO çıkartmak için hazırlanabilir yapılardır.

Kripto dünyasına giriş yapmak isteyen bir çok yatırımcı farklı hedef veya istekleri doğrultusunda yazılım şirketleri ile anlaşarak işlemlerine başlamaktadır. Bu alanda Türkiye’de faaliyet gösteren temel şirketlerden biri de cryptosoftware.com.tr dir. 10 yıllık yazılım tecrübesi ve sponsorlukları ile aktif bir şekilde Türkiye’de kripto para yazılım hizmeti sağlamaktadır.

teklif al

ICO Yazılımları

Ico yazılımları ile kripto para dünyasında sizlerde kendi tokeninizin ön satış işlemlerini özel yazılımlarımız sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.Belirlediğiniz coinler ile ön satışınız gerçekleştirilir ve coinler karşı tarafa yazılımın özel özelliği sayesinde otomatik aktarımı yapılır. Bunu bir çok firma ucuz hazır scriptler ile size sunmaya çalışırken sadece sizler için hazırlanan özel yazılım ile başarabilirsiniz. ICO Çıkartmak İstiyorum yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Kripto Borsası Kurmak

Sizlerde kripto dünyasında kendi kripto para borsanızı kurmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bir çok kripto para borsası kurduk ve kurmaya devam ediyor. Hem yurtiçinde hem de yurtdışında hizmet verdiğimiz kripto para borsa yazılımları ile sadece sizlere özel kişileştirilmiş kripto para borsalarını yazıyoruz. Burada özel isteklerinizi ve tercihlerinizi dikkate alarak çalışmalarımızı sağlıyoruz. Tahmini olarak 4-6 ay arasında yazılım süreci sürmektedir. Daha fazla detaya ulaşmak için buradaki linkten devam edebilirsiniz. Kripto Para Borsası Kurmak.

Token Oluşturmak

Kendinize ait bir token veya jeton oluşturmak için sizlerin projenizi kripto dünyasına aktarıyoruz. Bu noktada akıllı sözleşmenizi oluşturduktan sonra istediğiniz blockchain ağı üzerinde token veya jetonunuz için yazılımınızı hazırlıyoruz. Daha fazla detaya bu yazı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bot Yazılımları

Kripto para dünyasında eğer vaktiniz yok ve para kazanmak istiyorsanız kripto para al sat botları ile bu işlem otomatik olarak gerçekleştirilebilir. Bu anlamda özel olarak hazırlanan bot yazılımları ile birlikte sizler de bot sahibi olabilirsiniz. Kripto Bot Yazılımı.

Kripto Pos Cihazı

Kripto pos cihazları ile normal bankamatik posu gibi aktif olarak çalışan poslar ile ödemelerinizi kripto varlıklar ile sağlayabilirsiniz. Bunun için sahip olmanız gerekenler ve detaylar bu yazıda yer almaktadır. Kripto POS Cihazı