Kripto Para Bot Yazılımları !

Kripto Para Bot Yazılımları !

Kripto Para Bot Yazılımları !

Kripto para bot yazılımları bir diğer deyiş ile Crypto botlar , kripto borsalarında yatırımcıların otomatik alım satım işlemlerini gerçekleştiren yazılımlara denmektedir. Kripto dünyasında yer alan insanların %2 ‘si sadece bu sektör üzerinden alım satım yaparak kazanç sağlamaktadır. Diğer insanlar ise günlük hayatlarında yapmış oldukları iş yoğunluğu arasında kripto borsalarında işlem gerçekleştirmektedir.

Yatırımcıların çoğu bu işlemleri günlük hayatın içerisinde ek olarak yaptığı için sürekli ansızın değişen kripto para borsasını takip etmekte zorlanmaktadır. Bu noktada yatırımcıların işini kolaylaştırmak için Kripto Para Bot Yazılımları devreye girmektedir. Bu yazılımlar sayesinde dilediğiniz kripto borsalarında işlemleriniz botlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Günümüzde sıkça kullanılan kripto para borsalarında yaptığınız karı alınca durdur veya zarara ulaşınca sat gibi emirleri sürekli vermenize gerek olmayacaktır. Bu botlar sayesinde belirlediğiniz seviyelerde sürekli bir alım satım işlemi gerçekleşecektir. Verdiğiniz değerlere göre bot elinizde bulunan değeri belirlediğiniz seviyelerden alıp yine aynı şekilde belirlediğiniz seviyelerden satarak cüzdan değerinizi arttırmaya çalışacaktır. Ayrıca Crypto bot lar sizlere belirlediğiniz herhangi bir borsada yer alan coinin ideal alım değerlerini de göstermektedir. Çeşitli botların bulunduğu bu sektörde  dilediğiniz işlemleri yapan botları sizlere teslim etmekteyiz.

Kripto Para Bot Yazılımları Güvenilir Mi ?

Her kripto para boy yazılımı özel olarak kodlanmakta ve güvenlik zafiyeti yaratmadan müşterisine teslim edilmektedir. Botlar kendi hesabınızda bulunan cüzdan üzerinden işlemleri gerçekleştirip yaptıkları karları yine ve sadece sizin cüzdanınıza aktarmaktadır. Bu noktada insan hatasından uzak sürekli cüzdan değerini yükseltme hedefinde olan bir yapay zeka ile çalışıyor olacaksınız. İstediğiniz anda bu botu durdurabilir ve kripto para borsasında işlemlerinize elle de devam edebilmektesiniz.

Kripto Para Bot Yazılımları Yasal Mı ?

Bu tür bot yazılımların herhangi bir piyasada veya ülkede yasal olmama durumu yoktur. Şuan tüm kripto borsalarında legal bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca bu botlarda yer alan yazılımlar sayesinde verileriniz piyasada yer alan dolandırıcılardan korunmaktadır. Bu saye de hem kazancınız artmakta hem de güvenliğinizden şüpheye yer bırakmamakta. Kripto Para Borsalarında güvenli ve yasal bir şekilde botlar kullanabilirsiniz.

teklif al