Kripto Para Borsa Yazılımı Kurmak

Kripto Para Borsa Yazılımı Kurmak

Kripto Para Borsa Yazılımı Kurmak

Kripto Para Borsa Yazılımı Kurmak , Bitcoin Borsası Açmak gibi sizlerde bir arayış içerisinde iseniz 15 yıllık yazılım tecrübesi ile cryptosoftware.com.tr olarak sizlere hizmet sunmaktayız. Kripto para alanında sahip olmak isteyeceğiniz tüm borsa özelliklerini kişileştirilmiş bir şekilde sizlere sıfırdan hazırlamaktayız.

Kripto Para Borsa Yazılımı Kurarak sizlerde geleceğin teknolojisi olan blockchain ağı içerisinde şimdiden yeriniz almış olacaksınız. Yüksek güvenlik kontrolleri ve ergonomik yapısı ile hayallerinizdeki kripto para borsasını sizler için tasarlıyoruz.

Kripto Para Yazılımları alanında bir çok projeye öncülük etmiş ve bir çok çalışmaya sponsorluk hizmeti vermiş olmanın gururu ile sizler için en kapsamlı ve stratejinize yönelik kripto para borsası hazırlamayı hedeflemekteyiz. Bu alanda vermiş olduğumuz çalışmalara üst menüden şirket web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

teklif-al

 


Kripto Para Borsa Yazılımı İçeriği

Kripto Para Borsa Yazılımında Tüm Kredi Kartları ile Uyumlu Entegrasyon Sitemi Bulunur.

Dil desteği ve Para Birimleri İstekler Üzerine Eklenir.

Hazır Script Değildir. Yazılım Sizin İstekleriniz Üzerine Tasarlanmaktadır.

Komisyon Ücretlerini Belirleme.

Açık Kaynak Kod Sizlere Teslim Edilmektedir.

Gelişmiş ve Kolay Kullanıma Sahip Yönetim Paneli.

TL Yatırma (Banka veya Kredi Kartları ile).

KYC Onayı Menüsü İsteğe Göre Eklenir.

Andorid ve IOS Mobil Uygulamaları Hazırlanır.

Sınırsız Oranda Coin Ekleme Entegrasyonu.

TC Kimlik Doğrulama , SMS Onayı ve E Posta Onayı.

Java ve PHP Teknolojileri ile Uyum İçerisinde Çalışma.

Yatırımcıların Coin veya Tokenlerini Soğuk Cüzdana Aktarma .

Kripto Para Borsası Yazılımı Güvenilir Mi ?

15 Yıllık yazılım tecrübemiz ile birlikte Türk Mühendisleri kripto para alanında kapsamlı yazılımlar üretmeye devam ediyor. Kripto paranın tüm yönlerinde projelerine aktif olarak devam eden cryptosoftware.com.tr’in en dikkat ettiği noktalardan biri kesinlikle güvenliktir. Kripto Para Borsa Yazılımı Kurmak dan ziyade bu alanda kalıcı olmak ve hiç bir güvenlik açığını vermemek bizler için en önemli husustur.

Kripto para yazılımı içerisinde sizlere 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek imkanı sunmaktayız. Ayrıca ara yüz ve diğer alanların kullanımı için isteğe bağlı sizlere destek sunmaktayız. Güvenlik konusundaki hassasiyetimiz doğrultusunda açık kaynak kodu yazılım süreci tamamlandıktan sonra sizlere teslim etmekteyiz.

Kripto Para Borsası Kurma Maliyeti Nedir ?

Kripto para borsası kurma maliyeti nedir ? Kripto para borsa yazılımı sürecine başlamadan önce sizlere iki farklı paket hizmeti sunmaktayız. İki paket arasındaki farklılıklara göre tercihiniz olan yazılımı oluşturmaya başlıyoruz. Bu noktada fiyat olarak 80 bin dolar ve 40 bin dolar dan başlamaktadır. Daha fazla detaya yukarıda bulanan fiyat ve detay bilgisi linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu alanda ek olarak farklı özellikler isterseniz veya özelliklerde değişiklik yapmak isterseniz fiyat bazı değişimler yaşanabilir. Detaylı olarak fiyat bilgisi almak için iletişim adreslerinden veya sağ alanda bulunan canlı destek üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kripto Para Yazılımı tamamladıktan sonra şirket stratejinize göre komisyon oranlarını belirleyerek kazanç sağlayabilirsiniz. Bu ara yüz sayesinde komisyon oranlarınızı tek tuş ile istediğiniz tutar ile belirleyebilmektesiniz.

Kripto Para Borsa Scripti Hazır Mı ?

Kripto Para Borsa Scripti şahsa veya şirkete özel olarak hazırlanmaktadır. Bitcoin borsası veya genel bir borsa oluşturmak istediğiniz zaman kaynak kodların tamamı sıfırdan yaklaşık dört aylık bir süreç boyunca yazılır ve 1 yıllık teknik destek imkanı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

teklif-al