Kripto POS Cihazı

Kripto POS Cihazı

Kripto POS Cihazı

Kripto POS Cihazı günlük alış verişlerde kullanmış olduğunuz sanal pos ödemeleri ile aynı işlevselliğe aittir. Sanal ortamda yapacağınız ödemeler veya müşterilerinizin size yapacağı ödemeleri kripto olarak gerçekleştirmek isterseniz bir kripto pos cihazına sahip olmanız gerekmektedir.

Kripto Pos Cihazı Yazılımımız sayesinde internet ortamında yapılacak alış verişleri belirlemiş olduğunu coinler aracılığı ile müşterileriniz gerçekleştirebilecektir. Ödeme ekranında müşterileriniz kripto pos seçeneğini seçtiği takdirde ödemeleri mevcut bakiyeleri üzerinden diledikleri coin ve alt coinler ile anlık kur karşılığında gerçekleştireceklerdir.

Bir çok Avrupa ülkesinde metro biletleri , sinema biletleri , alış veriş merkezi harcamaları kripto atmler tarafından şuanda gerçekleştirilmektedir. Günümüz dünyası artık yavaş adımlarla block chain teknolojisine doğru ilerlemektedir. Bu anlamda gelecekte bir çok şirketin kullanacağı Kripto POS cihazına ilk sizler sahip olabilirsiniz.

Kripto Pos Cihazı Yazılımımız Sayesinde ödemelerinizi kolay bir şekilde kripto olarak alabilirsiniz.
Daha detaylı fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kripto POS Cihazı Avantajları

Güncel ve anlık kurdan hızlı işlem yapma özelliğine sahiptir.

Kullanılan ağlar sayesinde en güvenli işlemler gerçekleştirilir.

Hafta sonu veya tatil günleri gibi bankacılıkta yaşanan sorunlara fırsat vermeden tüm işlemlerinizi anlık olarak gerçekleştirir.

Kripto POS Cihazları tüm web sitelere kolayca entegre edilebilecek bir sistemde yazılmıştır.

Yazılımın tüm hakları tamamı ile bizlere ait olup yapılan anlaşmalar doğrultusunda destek paketi ile beraber tüm sorunlarınıza dönüş sağlanır.

Güncel Kripto POS Cihazı İle Yapılan Alış Verişler

Kripto pos cihazları 21.Yüzyıl dünyasında insanların çoğu haberdar olmasa da bir çok alanda sıkça kullanılmaktadır. Web siteler ile birlikte yapılan entegre ayarları ile bu sisteme ait olan siteler kripto pos cihazları ile ürünler satmaktadır. Daha çok teknolojik şirketlerin tercih ettiği bir alan olsa da diğer sektörlerde artık blockchain teknolojisinin hızlı yükselişinin farkında. Bundan dolayı yavaş yavaş diğer şirketlerde sanal kripto pos cihazına geçmektedir.

Şuan en son olarak alan adı alımında bir çok alt coin dahil ödeme yöntemi olarak kripto pos cihazı kullanılmaktadır.