Kripto Borsa Scripti

Kripto Borsa Scripti

Kripto Borsa Scripti

Kripto Borsa Scripti ve Kripto Borsa Yazılımları İle Kripto Dünyasında Siz De Yerinizi Alın !

 

Know Your Customer (KYC) Kimlik Doğrulaması.

Güncel ve Anlık Kripto Para Kurları.

Büyük Ölçekli API’ler.

Kripto Para Dünyasındaki 400 Kripto Parayı Desteklemektedir.

Üst Düzey Güvenlik Ağı.

Spot Cüzdandan Soğuk Cüzdana Aktarım.

Özelleştirilebilen Tema ve Panel.

7/24 Teknik Destek İmkanı.

Farklı Ödeme Entegrasyonları İçerir.

Ömür Boyu Lisans Desteği.

Tüm Hakları Size Ait Olan Kripto Para Borsa Scripti


Kripto Borsa Scripti Nedir ?

Kripto Borsa Scripti , Kripto Borsa Yazılımları Kripto Para Ticareti Yapan Yatırımcıların Ellerinde Bulundurdukları veya Kripto Para Madenciliği ile Elde Ettikleri Token ve Jetonları Birbirleri ile Takaslama İmkanını Sağlayan Borsa Platformudur.

Crypto Borsa Scripti , Kişileştirilmiş Temalardan Oluşmaktadır. İstediğiniz Format veya Renkler ile Kendi Şirketinize

veya Şahsınıza Uygun Kripto Borsası Yaratabilirsiniz. Esnek Bir Yapıya Sahip Olan Scriptimizi Dilediğiniz Şekilde Yönlendirebilirsiniz. Anında Güncel Kurlar ile Yatırımcılar İşlem Yapmasını Sağlamakta Olan Scriptimiz ile Kullanıcılarınıza Güncel Kur Üzerinden Hizmet Sağlayabileceksiniz.

Kripto Borsalar Genel Olarak Bir Çok Farklı Ülkede Farklı Komisyonlar Alarak Yatırımcılara Hizmet Vermektedir. Bu Noktada Sizlerde Oluşturacağınız Kripto Borsasında Kendi Komisyonlarınızı Belirleyebilmektesiniz. Yatırımcılar İçin Her İstediğiniz Alanda İstediğiniz Oranda Komisyonlar Toplayabilirsiniz. Bu Sizlerin Belirlemiş Olduğu Komisyon Oranlarına Göre Değişiklik Gösterecektir.

Borsa Teması Genel Olarak Büyük ve Kullanışlı Sistemlerin Temaları ile Aynı Özelliklere Sahiptir. Bir Çok Özellik Kripto Borsa Scripti İçerisinde Yer Almaktadır. Kripto Para Borsası Yazılımı ile Sizlerde Kendi Kripto Borsanıza Artık Sahip Olabileceksiniz. Güvenlik Duvarları 3 Farklı Ağ Yapısı İle Zenginleştirilmiş Scriptimiz de Tüm Saldırılara Karşı Savunma Sistemimiz Her Zaman Karşılık Verecek Seviyededir.

Kripto Borsa Yazılımları Sektöründe Bir Çok Referansı Olan ve Alanında Uzman Ekibimizle Birlikte Sizlere Kripto Borsa Scripti Hizmeti Vermekteyiz. Bu Hizmetten Faydalanmak İçin Yapmanız Gerek Tek Şey Bizler İle İletişime Geçmek. İster Sağ Kısımda Bulunan Canlı Destek Hattı ile İster de Aşağıda Bırakmış Olduğumuz Telefon Numarası ve Mail Adresi İle Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz.

teklif al