ICO Yazılım Süreci

ICO Yazılım Süreci

ICO Yazılım Süreci

ICO Nedir ?

Initial coin offering ( ICO ) olarak dilimize İlk madeni para teklifi olarak çevrilmiştir. Tasarlanan bir jeton veya token projesinin fonlanması için yani halk tarafından talep toplanması için oluşturulan bir yazılımdır.Bu yazılım sayesinde projenizin ilk halka arzı oluşmaktadır ve ön satış da diyebiliriz.

ICO Yazılım Sürecimiz Nasıl İşliyor ?f

ICO yazılım süreci .Bir proje sahibi istediği herhangi bir ağdan ( BEP2 , BEP20 , ERC20 , TRC20 ) coin veya token çıkarabilmektedir. Tabi isteğe göre  bu işlemi bizlerde gerçekleştirebiliriz. İstediğiniz bir alt yapısı üzerinden vereceğiniz sipariş ile size ait olan proje için yazılım sürecini başlatıyoruz. Bu noktada Xrate olarak adlandırılan günlük coini kilitleyip her ay veya belirlediğiniz zaman aralıklarında kar vermeyi sağlayan yazıları da üretmekteyiz.

ICO Yazılımında Yer Alan Ağların Farkı Nedir ?

ICO yazılım sürecinde isteğe göre çeşitli ağlar kullanılabilmektedir. Bu noktada sizin belirtmiş olduğunuz ağ yapısına göre yazılım sürecini başlatmaktayız. Peki bu ağlar arasındaki farklar nelerdir ?

ICO Yazılım Süreci

BEP2 Ağı : Kripto para borsası olan BİNANCE ye dayanan bir kripto para birimidir. Binance kripto para borsa yazılımının kullandığı ağdır.BEP2 ağı diğer ağlara göre yeni kripto para birimlerinin düzenlenmesi ve yayınlanmasında önemli bir göreve sahiptir.Sizler bu ağı seçtiğiniz durumunda projeniz içerisinde yer alan token veya jeton artık BEP2 ağı içerisinde yer alacaktır.

BEP20 Ağı : Yine Binance altyapısında yer alan BEP20 ağı Binance smart chaini temsil etmektedir. BEP2 ağına göre çok az bir farkla transfer işlemi biraz daha fazladır. Adres formatı BEP2 ağına göre farklıdır. Adres yapısı olarak ETH (ERC20) ağının adres yapısına daha çok benzemektedir.

ERC20 Ağı : ERC20 Ağı Etherium ( ETH ) ağ altyapısında yer almakta olan tokenleri izleyici kuralların tamamını içermektedir.Yeni tokenlerinizi ERC20 ağına katmak isterseniz bu kuralları kesinlikle incelemeniz gerekmektedir. Etherium gelecekte yapacağı güncellemeler ile birlikte bu ağı git gide geliştirme hedefinde.

TRC20 Ağı : ABD Doları’nın sanal versiyonu olan Tether tarafından verilen Tron ağına bağlı bir USDT’dir. Bu ağ üzerinden yapılan işlemlerde TRON adresi kullanılmaktadır. Tron ağı üzerinden yapılan transferlerin süresi çalışan madenci gücüne göre değişiklik gösterebilir.

ICO yazılım süreci ve ağları bu yazımızda sizlere anlatmaya çalıştık.

teklif al