ICO Satış Yazılımı

ICO Satış Yazılımı

ICO Satış Yazılımı

ICO Satış Yazılımı , piyasaya girmeye hazırlanan yani arz oluşturacak olan projelere fon toplamak amacı ile token veya jetonlarının satışı için gerekli olan yazılımdır. Bu yazılım sayesinde oluşturmuş olduğunuz token veya jetonları yatırımcılara ETH BTC gibi coinler ile alım yapılabilecek şekilde sunabilirsiniz. Bu yazılım sayenizde projeniz için gerekli fonları toplar ve jetonlarınızı yatırımcılara satabilirsiniz.

Basit bir şekilde anlatmak gerekirse ICO bir projenin veya hedeflenen çalışmanın halka arzını başltamadan ve hizmet ettiğini coin’i madenciliğe sunmadan önce bu proje coin’inin Bitcoin , Etherium veya USDT karşılığında alım yapılabileceği bir şekilde piyasaya sunulma işlemidir.

ICO Satış Yazılımı Neler İçermektedir

ICO Satış Yazılımı sadece projeniz kapsamında yakmış olduğunuz jetonları ve tokenleri satmakla yetinmez. Aynı zamanda da satış ve sipariş yönetimi , satılan tokenlerin faturalandırılması ve takipleri gibi bir çok alana hizmet etmektedir. elinizdeki token veya jetonların vazgeçilmez görev adamlarından biridir.Projeniz için gerçekleştireceğiniz ön satış

ICO Satış Yazılımı Neler Yapıyor

ICO Satış Yazılımı, yatırımcıların ön satış token borsasına güvenli bir şekilde işlem yapması için yerleşik bir modüle sahiptir.

ICO Software, ICO Promotors’un Coin Staking yoluyla Yatırımcıları çekmesine yardımcı olmak için yerleşik bir yatırım programına sahiptir.

ICO Yazılımı, White Paper’ı veya Sürümlü her türlü belgeyi ICO Hedef kitlesine sunma amacına hizmet etmektedir.

AirDrop önemli bir pazarlama çalışmasıdır ve ICO Satış Yazılımı, beyaz listeye alınmış cüzdan adreslerine airdrop etkinliklerini yürütmek için yerleşik kontrollerini gerçekleştirmektedir.

ICO Satış Yazılımı, KYC Bilgilerini almak ve bunları işlemek ve güvenli bir şekilde saklamak için yerleşik araçlara sahiptir.

 

ICO Dolandırıcılarına Dikkat

Son zamanlarda yapılan ICO dolandırıcılığı rakamları hat safhaya ulaşmış durumdadır. Neredeyse her 100 proje den 80 proje sahibi ICO sayesinde ön talep toplama işlemi başlatıp sonrasında projeyi ve topladığı BTC, ETH ve USDT’yi alarak sırra kalem basmıştır.Bu noktada dikkat edilmesi gereken husus bir proje de white paper var mı , varsa okunmalı ve içerdiği hedeflere ve anlaşmalara dikkat edilmeli. Ayrıca oluşturulan projenin arkasında kim var singapurlu bir öğrencimi yoksa iyi bir yazılımcı mı bunlara dikkat edilmesi gerekir.

teklif al