ICO Çıkartmak İstiyorum

ICO Çıkartmak İstiyorum

25 Eylül 2021

ICO Çıkartmak İstiyorum

ICO İngilizceden dilimize ilk madeni para teklifi olarak çevrilmiştir. Yani bu kelimeyi ilk teklif Şirket borsasında veya kripto borsasında ” halka arz ” veya “talep toplama” anlamına yorabiliriz. Kripto Dünyasına giriş yapma amacında olan projeniz için Bitcoin veya diğer coinler karşılığına talep toplama işlemine ICO denmektedir. ICO Çıkartmak İstiyorum diyorsanız ve bu işlemlerin detaylarını öğrenmek isterseniz.

teklif al

ICO İşlemi Tam Olarak Nasıl Gerçekleşmektedir ?

ICO işlemlerinden önce elimizde mevcut ve geliştirilebilir bir proje bulunmak zorundadır. Bu proje belli başlı denetimlerden geçtikten sonra white paper’ını yayımlar. Onay aldıktan ve kitlesini topladıktan sonra projeniz halka açılmaya hazırdır.

Halka arz işlemi sahip olduğunuz token veya jetonların halk tarafından alınması amaçlamaktadır. ICO işlemi ise bu halka arz ve bundan önceki işlem olan ön satışı içermektedir.

ICO işlemi halka arz öncesinde az miktarda ve belli sayıda piyasaya süreceğiniz tokenlerin satılmasında rol almaktadır. Yani elinizde 1000 adet token veya jeton olsun. Projeniz tüm aşamalardan geçmiş güzel ve yatırımcısını ikna edecek white papera sahip olsun. Bundan sonra 100 adet token veya jetonunuzu ön satış ile halka sunmak istediğiniz an devreye ICO girmektedir. ICO kalan tüm aşamaları yazmış olduğumuz yazılım sayesinde otomatik olarak gerçekleştirecektir.

ICO sizler için bu 100 adet jeton veya tokenı BTC, ETH, USDT veya istediğiniz herhangi bir kripto para olarak yatırımcıya aktarır ve topladığı miktarı sizlerin cüzdanına aktarmaktadır. Bu işlem sonucunda elinizde bulunan token veya jetonların %10’nu ön satış aracılığı ile elden çıkarmış olursunuz.

Bu satışlar için belli ağlar kullanılmaktadır. Bu noktada vereceğiniz karar ile BEP2 , BEP20 , ERC20 , TRC20 ağlarından herhangi bir ile ön satış yapabilirsiniz.

ICO Çıkarmak İstiyor Musunuz ?

Eğer sizler de kendi projeniz için ICO çıkarmayı düşünüyorsanız mutlaka bizlerle iletişime geçmeli ve detayları görüşmelisiniz. ICO hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz mutlaka bu makaleye bir göz atmalısınız. ICO ve kullanılan ağlar hakkında sizleri oldukça fazla bilgilendireceğine inanıyoruz. Makaleye Buradan Ulaşabilirsiniz.

teklif al