ICO Çıkartma Fiyatı Nedir ?

ICO Çıkartma Fiyatı Nedir ?

ICO Çıkartma Fiyatı Nedir ?

ICO Nedir ? ICO sahip olduğunuz proje için gerçekleştireceğiniz ön satış işlemine denmektedir. Projenizi ön satış ile halka duyurur ve halkın bu projeden jeton veya token almasını bekleriz. Bu noktada elimizde ICO işlemini gerçekleştirecek bir yazılım olması gerekir.

ICO Çıkarmak İsteyenler için şirketimiz özelinde isteklerinize ve beklentilerinize göre yazılımlar yazmaktayız.

 

ICO Çıkarmak için gerekli yazılım fiyatları isteğinize ve beklentilerinize göre değişim göstermektedir. Bu noktada bizler ile kuracağınız bağlantılar doğrultusunda sizlere ve projenize en uygun yazılımı anlaşma doğrultusunda belirlenecek fiyattan teslim etmek istiyoruz.

ICO yazılımının satın alma işleminden sonra ayrıca sizlere belirlenen anlaşmalar doğrultusunda teknik hizmet desteği de sunabiliriz. Bu noktada bu hizmeti anlaşma içerisine koyarak gerçekleştirebiliriz.

ICO Tam Olarak Ne Yapıyor ?

ICO işlemi TR borsa da veya bir çok abrupa amerika çin borsasında bir şirketin ilk defa halka arz işlemini gerçekleştireceği zaman hisseleri halka vermesi ve bu hisseler doğrultusunda halktan belirlenen fiyattan para toplanması işlemine söylenmektedir.

Bunu kripto para dünyasında ise şöyle yorumlayabiliriz , elinizde bulunan bir projenin ortaya çıkarmış olduğu token veya jetonları ön satış ile halka açmak isteriz bu noktada halk bu jeton veya tokenları satın almak için BTC, ETH veya USDT gibi coinler doğrultusunda transfer işlemi yapmaktadırlar. Bunun en yakın zamanda örneği Paribu aracılığı ile Fenerbahçe Token’in ön satışı olmuştur. Ön satış ile talepleri toplayan Fenerbahçe buradan gelir sağlamıştır.

ICO bu transfer işlemini belirleyeceğiniz ağlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Projenizi için en uygun olan ağlardan birini belirterek transfer işlemlerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde belirlediğiniz ağ üzerinden gerçekleştirebiliriz. Kullanılan ağlar arasında BEP2 , BEP20 , ERC20 , TRC20 ağları yer almaktadır. ağların genel özelliklerini ve hangi işlemleri daha iyi yerine getirdiklerini detaylı yazımızdan okuyabilirsiniz.

Eğer bir projeniz var ve bu proje için ön satış yapmak istiyorsanız, doğru bir ICO yazılımı seçmek oldukça önemlidir. Bu noktada, sizlere en uygun ICO yazılımını sunmak için elimizden geleni yapabiliriz.

ICO yazılımı, proje sahiplerinin kendi kripto para birimlerini çıkarmalarına ve yatırımcılara sunmalarına olanak tanır. Bu yazılım, blok zinciri teknolojisi ile entegre edilerek, yatırımcıların güvenli bir şekilde proje için destek sağlamalarını sağlar.

Sizlerin bize ulaşarak bizimle iletişime geçmesi durumunda, projenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen bir ICO yazılımı tasarlayabiliriz. Bu yazılım, yatırımcılar için kolay kullanım olanağı sağlayacak şekilde tasarlanabilir ve ayrıca projeninizi desteklemek isteyen yatırımcıların ödeme yöntemleri konusunda da esneklik sağlayabilir.

Kripto para sektöründe uzun yıllardır görev yapan ekibimiz, size en verimli çözümü sunmak için hazır bekliyor. E-posta adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz ve detaylı bilgi alabilirsiniz.