Haftanın Gözde Coini NuCypher

Haftanın Gözde Coini NuCypher

Haftanın Gözde Coini NuCypher

Nu coin yorum ve Nu coin geleceği

Nu coin yorum, kısmında Geldiğimiz süreç içerisinde Dünya’nın en popüler borsası Binance ve gatede listelenmeyi başarmış , özellikle borsa yöneticilerinin çeken şifreli verileri, gevenilir bir şekilde depolamaya ve anahtar yönetimine sahip olması nedeniyle neredeyse listelenmediği borsa kalmadı. Perde arkasında Nu coin yöneticileri belki de Nu ağı ile Borsalara şifreleme konusunda yeni faydalar sağlayabilir, bu da kullanıcıları dikkatini ve yatırımcıları doğrudan ilgilendirir. Şimdilik kodlama ve kaynak konusunda ekipleri oldukça başarılı görünüyor.

Nu coin geleceği, hakkında konuşmak gerekirse öncelikle stake faiz veren ve verdiği oranlarla da talep gören Nu token, yatırımcıları ve borsaların da teşviki ile beraber zaten hızlı bir yükseliş yakaladı. Geleceğe dair yol haritalarını henüz paylaşmadılar ancak. Kodlama ve edilerek ağ yönetimi konusunda uzman kadro hedef olarak Ana ağ kurmayı hedeflediklerini , eth ağında token olarak başladıkları göreve mainnet tamamlayarak coin olarak devam etmek istediklerini ve bu sürecin hızla devam ettiğini belirtmişler.

Nu coin Resmi Bilgiler ve inceleme

Maksimum arzı 3.9 milyar adet olan arzı ise 1.2 milyar adet olan Nu coin henüz arzın büyük çoğunluğunu halk arasında dolaşıma dağıtamadı. Enflasyon oranları ve stake getirileri nedeniyle yeni yatırımcılar edinen token yöneticileri henüz token dağıtım ve Nu coin teknik bilgileri toplam paylaşmadılar.

Nu Coin Nedir?

Nu coin, kullanıcılara sır yöntemi ve erişim kontrolü sunan eşik şifreleme işlemlerini gerçekleştiren merkezi olmayan bir düğüm ağı olarak NuCypher için üretilmiş ethtabanlı tokendır.

Maksimum arzı 3.8 milyar olan Nu token, kendi ağında Ursula dinamikdiye adlandırdğı vekil kullanıcıları için iki türlü kazanma yöntemi sunuyor. Bunlar, Enflasyon Ödülleri(NU) ve Politika Ücretleri(ETH) dir. Kasım 2019 yılı içerisinde testnet ağına başlayan Nu coin günümüze gelen süreçte stake yolu ile kullanıcılarına faiz de vaat ediyor.