Geleceğin Kripto Parası VITE ‘de Alım Fırsatı !

Geleceğin Kripto Parası VITE ‘de Alım Fırsatı !

Geleceğin Kripto Parası VITE ‘de Alım Fırsatı !

VITE singapurlu yazılımcılar tarafından geliştirilen ve bağımsız merkeziyetsiz bir kripto para projesidir. Bu projenin ağ yapısı DE-Fİ olarak yer almaktadır. VITE bu alanda bu altyapıyı kullanan ilk kripto para borsasıdır.

VITE’nin sadece kripto para borsası değil aynı zamanda 5 6 farklı araç ve uygulamaları bulunmaktadır. Yani top yekun bir proje ile ilk kez 2019 yılında blockchain teknolojisine giriş yaptılar. Projelerinde anlık ve hiç bir gaz ücreti bulunmadan transfer yapma imkanını kullanıcılara sunmaktadırlar.

Bundan dolayı kullanıcılar transfer işlemlerinde herhangi bir gaz ücreti ödemeden işlemlerini anlık ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteler. #VITE projesi 2019 dan beri kendini sürekli geliştiren ve yenilikler yapan DEFİ tabanlı bir proje olarak başarılı bir şekilde devam etmektedir.

VITE Stake Nedir ?

Vite ayrıca cüzdanlarında vite bulunduran kullanıcılarına stake özelliği sunmaktadır. Günlük işlemlerin %1 kadar cüzdanlarına vite eklenmektedir. Bu sayede hem sahip olunan viteleri kendi cüzdanlarında toplarken hem de kullanıcıların kazanç sağlamasını hedeflemektedir.

VITE Kripto Borsalarındaki Son Durum ?

Vite 0,2 dolardan başladığı bu yolculukta şuan ki güncel döviz kuru ise 0,92 dolardır. Geçtiğimiz hafta btc nin yükselmesi ile beraber hareketlilik yaşadı ve 1.2$ seviyelerine kadar kendini çıkardı. Fakat BTC de gelen düzeltme hareketi ile son bir aylık seviyesi olan 0,9 dolar seviyesine kadar şuan lık gerilemiş durumda. Bu noktada vite sahipleri genel olarak projenin çok uzun ömürlü olduğunu düşündükleri için ellerindeki viteyi satmıyor.

Gelecek VITE sloganı ile devam eden VİTE yatırımcıları ilerleyen yıllarda adından sıkça söz ettireceğini bilmektedirler. Gerek projesi gerek sürekli gelen güncellemeler ile DE-Fİ ağında büyük bir başarı yakalamaları beklenmektedir.

VITE Gelecek Mi ?

İlerleyen yıllarda adından sıkça söz ettireceği beklenmektedir. Bu anlamda uzun hold yatırımcılar genel de vite alarak ileride bol x li kazançlar elde edeceklerini düşünmektedirler. Bakalım vite 1,2 dolar seviyesinde bulunan ilk yüksek direnci kırıp daha da yukarılara tırmanabilecek mi ?

Eğer 1,2 dolar seviyesi kırılırsa viteyi durdurmak oldukça zor olabilir. Bu anlamda yatırımcılar ellerindeki viteyi bir süre zarfı daha korumayı hedefliyor.