GALA Fiyat Analizi (2022)

GALA Fiyat Analizi (2022)

20 Aralık 2021

GALA Fiyat Analizi (2022)

26 Kasım itibari ile düşüş trendine girmiş olan GALA ‘da risk devam ediyor. Kripto para birimleri arasında potansiyel açısından önü açık ve umut vaat edici bir proje olarak göze çarpmakta olan GALA’ da kritik günler gelmiş durumda. binance TR geldikten sonra küçük bir yükseliş hareketi yaparak umut vaat etse de bir çok yatırımcı bu fırsatı çıkmak için bir an olarak değerlendirdi.

GALA genel olarak BTC hareketinden etkilendi ve Kasımın yirmi altısı itibari ile düşüş kanalı içerisinde kendini buldu. Şuan için düşüş sabitlense de aşağıda daha büyük bir risk olduğunun da altını çizmek gerekiyor. Gelin beraber grafiği okuyalım.

Gala Grafik Analizi

26 Kasım itibari ile 0,75 $ seviyesinden itibaren BTC hareketi ile birlikte bir düşüş hareketi içerisinde kendisini bulurken burada da bir üçgen oluşturmayı başardı. 0,45 $ destek noktasının kırılması ile birlikte riskli bölgeler gündeme geldi. Eğer bu yeşil alandan kendini yukarıya doğru atamazsa 0,36$ ve 0,27 $ seviyeleri gündeme gelebilir. Bu noktada BTC hareketi de önemli bir değişken olarak kenarda duracaktır.

Eğer herhangi bir 4 saatlik kırmızı mum bu yeşil alanın altında kapanış yaparsa 0,30$ seviyeleri kolay bir şekilde gündeme gelebilir. Burada GALA sahiplerinin tahtaya ne kadar sahip çıkacağı ve BTC’nin hareketi belirleyici yön olacak gibi.

GALA Projesi Nedir ?

Gala projesi metaverse dünyasında aktif olarak oynanmakta olan bir projedir. Web üzerinden yeni sekme açarak oyunu aktif bir şekilde oynayabilirsiniz. Kasaba tabanlı bir oyun olarak bizlere sunuldu. Meta projelerinin fırlaması ile de bir çok kriptoda olduğu gibi GALA’da da sert yükseliş hareketleri gözlendi.

Oyun birazda Sim City oyununa benzer bir şekildedir. Fakat buradaki fark tüm kasabayı sizlerin yönetmesidir. Bu noktada oyunun keyif vermesi ve meta projesi olması bir çok yatırımcıyı bu alana çekmiş durumda.

GALA Metaverse dünyasında yer almasının büyük bir avantajını kullanıyor. Aynı zamanda oyun içindeki alanlar NFT ürünü olarak satılmaktadır. Sizlerde oyunu oynarken kazandığınız alanları NFT olarak satabilir ve gelir elde edebilirsiniz.