Ethereum Kripto Para Borsalarında Yükseliyor !

Ethereum Kripto Para Borsalarında Yükseliyor !

27 Eylül 2021

Ethereum Kripto Para Borsalarında Yükseliyor !

Haftanın ilk iş günü olan pazartesi günü ETH (Ethereum), Kripto Para borsaları üzerinde 10% değerinde değer kazanarak 3.145 $ noktasından işlem görmeye devam ediyor.

21 Eylül 2021 tarihinden itibaren kripto para borsalarında görülen en büyük oranda günlük artışı gerçekleştirmiş durumda. Bu yükseliş hareketi ile beraber ETH (Ethereum) toplam piyasa değerini 368B $ olarak güncellerken toplam kripto para piyasalarındaki değerinin genel değere göre oranı ise %18 oldu.

Ethereum ( ETH ) son 24 saat içinde 3.028$ ile 3.163$ noktaları arasında işlem görmüş ve hala görmeye de devam etmektedir. Ethereum (ETH) son altı gün içerisinde %3 oranda bir gerileme yaşadı.

Ethereum Grafik İncelemesi

2,729 Dolar seviyesinden destek bulan Ethereum yükselişinin ilk direnç noktası 3,024 dolar gibi gözükmekteydi. Bu direnç noktasını kolay bir şekilde kırarak şuan ki seviyesi olan 3,124 $ dolar seviyesine geldi. Fakat grafik modülleri içersin de ETH en çok zorlayacak olan direnç noktası ise 3,450 $ seviyesi. eğer ETH bu direnç noktasını aşarsa yukarıya doğru sert hareketler yapabilir.

Peki bu direnç noktası aşılırsa bir sonra ki direnç noktası ne diye sorarsanız Mayıs ve Eylül aylarında iki defa denemiş olduğu ama direnç gördüğü 4,133$ seviyesidir. Bu seviye ETH için oldukça sağlam ve sert duran bir destek noktasıdır. Bu noktanın aşılması durumunda ETH hızlı bir yükseliş trendi içerisinde kendini bulabilir.

Ethereum gelecek dönemlerde hızla yükselmesi ve bitcoine yaklaşması beklenen büyük ümitler vaat eden bir coindir. Son güncelleme ile beraber kendisini daha da geliştirdi ve yükseliş trendini korudu. Özellikle miningicleri üzecek bir kaç karar almak üzere olan Ethereum mining işlemleri yakın tarihinde kapatacağını söyledi. Bu noktada kazım yapan bir çok eth madencisi farklı coinleri kazma telaşına düşeceğe benziyor.

Kripto para borsalarında şuan da yüksek bir hacimde işlem gören ETH gelecek hedefleri oldukça yüksek bitcoin arkasından bu yükseliş trendine girecek gibi duruyor. Miningcilerin piyasadan elde ettiği coinleri satması ile beraber bakalım piyasa da nasıl bir değişiklik görünecek.

Burada yazılanların hiç biri yatırım tavsiyesi değildir.