DogeCoin İncelemesi ! #Doge

DogeCoin İncelemesi ! #Doge

DogeCoin İncelemesi ! #Doge

Doge coin şuan için ölü balık gibi yolculuğuna devam etmektedir. Geçen günlerde ufak bir hareketlenme yaşadı ve 0,30 bandından yukarı doğru bir yükselme hareketi ile yatırımcıları sevindirse de bu yükselişin arkasında #shib ve tabikki Elon Musk’ın atmış olduğu tweetler mevcut. Elinde hiç shib olmadığını ve doge tuttuğunu söyledikten sonra ölü balık küçük bir hareketlenme yaşadı ve insanlar tepeden alımlar yaptı.

Sonuç olarak da tepeden alınan alımlar şuan zararına satış şeklinde piyasada yer almaktadır. düşen kanal içerisinden bir türlü kendini dışarıya atamıyor doge. İlerleyen zamanlarda eğer bu kanalı takip ederse destek noktasını kırıp daha aşağıya doğru hareketini gözlemleyebiliriz.

Dege Ne Olacak ?

Elon geçen hafta attığı twit serisinde hala elinde doge tuttuğunu söyledi. Bu hala doge için bir potansiyel. Şuan için para daha çok shib tarafına akmaya devam ettiği için dogede alımlar düşük. Fakat birçok yeni kripto borsası üç temel coin ile işleme başlıyor doge eth ve btc. Bu da dogenin serüvenin hala bitmediğini ve ileride muhakkak çıkış yapacağını bizlere söylemektedir.

Doge de zararı olanlar zararına satış yapmak yerine hold işlemler ile devam etmeli. Doge için hala elon’un mars sözü devam etmekte dogeyi marsa çıkaracağını söyledi ve bu da yatırımcılar için hala bir ümit olduğu aşikar fakat öncelikle dogenin bu düşen trendini kırıp kendisini az da olsa toplaması gerektiği gerçeğini değiştirmiyor. Doge ilerleyen yıllarda da isminden çokça söz ettireceğe benziyor.