Doge, Cordano ve XRP Teknik Analiz

Doge, Cordano ve XRP Teknik Analiz

Doge, Cordano ve XRP Teknik Analiz

Kripto para dünyasında hızlı ve bol kazançlar sağlamak isteyen bir çok yatırımcı bitcoin , ethereum veya hacmi daha yüksek kripto paralar yerine altcoinlere yönelmektedir. Bu haftalık altcoin analiz yazımızda hangi coinlere yer verdik ve teknik analizlerine değineceğiz.

Kripto para dünyasında Türk yatırımcılarının yakından takip etmiş olduğu DOGE / USDT , Cordano / USDT ve XRP / USDT projelerinin teknik analizlerine bu yazımızda değineceğiz. Burada verilmiş olan bilgilerin tamamı analiz dir. Hiç bir kripto para tavsiyesi veya yatırım amacı içermemektedir.

Doge / USDT Teknik Analiz

Dogecoin şuan için karar bölgesinde yatay bir seyir halinde ve konsolide olmaktadır. Burada kırılımın gerçekleşeceği yön DOGE için geleceğini belirleyecek ana faktörlerden biri olmaktadır. 0.175 $ direnci bugün yine aşılamadı ve ilerleyen saat dilimlerinde dip hareketleri bir çok kripto para yatırımcısı tarafından beklenmektedir. Teknik desteklere baktığımız zaman günlük ve haftalık desteklerde SAT tercihi ağır olarak basmaktadır. Tabii burada BTC ‘nin yapacağı hareketler de belirleyici bir yön olacaktır.

Cordano / USDT Teknik Analiz

ADA/USDT Teknik değerler şuan için fiyatının 1,36 $ seviyesinde olduğunu göstermektedir. Son olarak 1,30 $ dan aldığı destek ile 1,38 $ direncini kırmayı denedi fakat başarılı olamadı ve tekrardan düşüş hareketi içerisinde kendini bulmuş durumda. Günlük ve hareketli ortalamalar SAT yönünün ağır bastığını göstermektedir. Daha derin bir dip çalışması ilerleyen günlerde ADA / USDT parametresi tarafından beklenmekte.

Gan Analizlerine baktığımız zaman da şuan ki direnç noktası 1,34 $ destek noktası da 1,16 $ seviyesinde olduğu göze çarpmaktadır.

XRP / USDT Teknik Analizi

50 Günlük ortalama olan 0,94$ seviyenin üstüne kendisini atamaması sonrası sert satışlar XRP fiyatında düşüşlere sebebiyet vermiş durumda. Eğer 0,85 $ seviyesi aşılamaz ise 0,74 $ desteği sert bir şekilde gündeme gelebilir. Şuan için kendisini düşüş trendi içerinde bulsa da BTC de değişebilecek durum veya sert alımlar ile kendisini kolay bir şekilde 1 dolar seviyesinin üstüne atabilir. Fakat şuan için destek noktası 0,85 $ seviyesi kırması durumunda da 0,74 dolar seviyesi gibi gözükmektedir.