Cordano Uçuşa Geçti !

Cordano Uçuşa Geçti !

Cordano Uçuşa Geçti !

Cuma günü Çin Merkez bankasının açıklamalarından sonra kripto para borsalarında yaşanan büyük düşüşten sonragünü Cardano Coin,  10% oranında değer artışı göstererek $2,3572 seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. Bu kripto para piyasalarında 22 eylül tarihinden sonra ortaya çıkan en büyük oranda artış şuanda. Bir çok alt coin büyük düşüş sonrası kendisini toplayamasa da Cordano coin gerçekten hızını alıp gidiyor.

Bu hızlı tırmanış hareketi ile beraber piyasa değeri $74K olurken toplam kripto para borsasındaki ortalma değerinin oranı 3% oldu.

Cardano Coin, son24 saat içinde $2,2395 ile $2,3799 seviyeleri arasında büyük işlem hacminde değer görmektedir.

Cordano Coin Projesi Amacı Nedir ?

Cordano coin kripto para borsasında transferler işleminde kullanılmakta olan bir ADA coin türevidir. Bir çok kripto para birimi gibi hızlı ve güvenilir işlem yapılmasını garanti altında tutmaktadır. Bu noktada yatırımcıların sevdiği ve kullandığı nadir coinlerden biri olmaktadır. Büyük düşüşten sonra bir çok yatırımcı bu fırsatı değerlendirip Cordano coin alım işlemine başladı ve dipten toplayarak ilerleyen günler için yatırım amacı olarak Cordano yu belirlemiş durumda.

Cordano’daki bu hızlı yükseliş bakalım ne kadar sürecek. Gelecek yıllarda kendinden oldukça fazla bahsedecek olan Cordano coin şimdilik 2 bin dolardan işlem görmeye devam etmektedir.

Cordano Coin Grafik Analizi

Düşen trendini kırdıktan sonra hızlı bir yükseliş trendine giren cordano coin şimdilik yüzde on artış ile yoluna devam etmektedir. 1 ay önce bulunduğu 3K dolar seviyesine geri ne zaman dönecek merakla bekliyoruz. Bu noktada bitcoinden alacağı güç oldukça etkili olacaktır. Bir çok yatırımcı tarafından bitcoinin dip çalışmasını tamamladığını ve artık yükseliş trendine girdiğini duymaktayız eğer bu hikaye gerçekleşirse cordano coin de bu durumdan avantaj sağlayarak yukarıya doğru btc ile beraber tırmanması beklenmektedir.

Cordano coin önünde uzun bir yol olduğu aşikar. Bir çok yatırımcı uzun vade için elinde bulundurmaya devam etmektedir. BTC ve ETH’den de etkilendiği de dikkate alarak yatırımlarınızı mutlaka profesyonel yardım alarak gerçekleştirmenizi tavsiye etmekteyiz.

Yukarıda yazılan yorumlar kendimize nottur. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi içermemektedir.