Bu Haftanın En Çok Kaybettiren 3 Coini

Bu Haftanın En Çok Kaybettiren 3 Coini

Bu Haftanın En Çok Kaybettiren 3 Coini

Haftanın En Çok Kaybettiren 3 Coini

Bu hafta kripto paralarda bir yükseliş bulunduğundan diğer haftalara göre düşüş yaşayan coinlerin düşüş yüzdesi çok daha az. İşte ilk 100 bulunan en çok kaybettiren 3 coinin analizleri.

1) IOST(IOST)

Bu hafta %5 lik bir düşüş yaşayan IOST coin yatırımcısını bu hafta tatmin edemedi. Kripto para sıralamasında bu hafta kendine 97. sırada yer bulmuş bulunmakta. Bu hafta kripto para sektörüne baktığımızda yükseliş görmekteyiz fakat IOST için bunu söyleyemiyoruz. 0.05 bölgesinde desteğimiz bulunmakta. 0.063 bölgesinde bir direncimiz oluşmuş durumda. RSI indikatörüne baktığımızda alımlarınn ve satımların başabaş olduğunu söyleyebiliriz. MACD indikatörü tam olarak sıfırın üzerinde bulunmakta. Bu hafta Bollinger Bandın üst bandına çarpıp geri dönen IOST coin için önümüzdeki günlerde piyasa olumlu gittiği sürece bir yükseliş gelebilir.

2) Compound(COMP)

Bu hafta %2.50 düşüş yaşayan Compound(COMP) için yatırımcılar beklemede. Kripto paralar içinde kendine 62. sırada yer bulan COMP yükseliş için beklemede. RSI indikatörü yavaş yavaş alımların arttığını söylemekte. MACD indikatörü sıfırın altında kestikten sonra yükselişe geçen COMP yükselişini sürdürecek gibi duruyor. Bollinger Bandının üst bandına çarpıp tepki alarak geri düşen COMP bir dahaki sefer acaba üst bandı patlatabilecek mi? 262 ve 307 dolarda destek bölgelerimiz bulunmakta. 375 ve 455 dolarda direnç bölgelerimiz oluşmuş durumda.

3) Maker(MKR)

Bu hafta neredeyse %1 lik bir düşüşe uğrayan Maker(MKR) kripto paralar arasında 55. sırada bulunuyor. 2225 dolarda destek bölgemiz bulunmakta. 2562 ve 2899 dolarda direnç bölgelerimiz bulunmakta. RSI indikatörü MKR için alımların arttığını söylemekte. MACD indikatörü sıfırın üstünde ilerlemekte herhangi bir sat sinyali verdiğini söyleyemeyiz. Bollinger Bandına baktığımızda çok fazla daraldığını yakın bir zamanda yukarı veya aşağı yönlü sert bir hareketin geleceği söylemek çokta zor değil.