Bondly Coin’e Ne Oldu ?

Bondly Coin’e Ne Oldu ?

Bondly Coin’e Ne Oldu ?

Kripto para dünyasına hareketli bir giriş yapan bondly coin 0,41 dolar seviyesinde kripto borsalarında listelenmeye başladı. Özellikle kripto para borsalarında en büyük hacimlerden biri olan gate.io borsasında listelenen bondly oldukça başarılı bir şekilde çalışmalarına devam etmekte idi.

Bondly coin kripto para dünyasında NFT sistemi kurarak ses getirmişti. Bu noktada önemli projelere imza atan bondly bir çok özel eseri nft olarak satışını gerçekleştirmişti. Bu satışlar tam da başarılı bir şekilde giderken. Bir anda Bondly coin sert düşüşler yaşamaya başladı.

0,41 dolar seviyelerinden ayı sezonu girdi haberleri sonrası 0,030 dolar seviyelerine kadar gerileme yaşadı. Bu yaşanan gerilemenin geçici olduğunu düşünen bir çok yatırımcı bu durumu alım fırsatı olarak değerlendirdi. Alım işlemine büyük oranda hacim arttığı dönemlerde biraz olsa da yatay seviyelerde devam etti. ;Asıl ipler bu noktadan sonra başladı. Bondly çok iyi gittiği ve biraz olsun yalpaladığı dönemde şok edici bir haber akışı geldi.

Bondly Hacklendi !

Bondly coin başarılı giden NFT çalışması hiç beklenmedik bir olay ile karşı karşıya kaldı. Bir gece yarısı bir anda bondlu fiyatı 0,035 dolar seviyelerine kadar indi. Burada herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken kripto para dünyasında bondly yatırımcıları şaşkınlık yaşadı.

Bondly tarafından twitter üzerinde açıklanan yazıda bir hacklenme problemi ile karşı karşıya kaldıkların ıve oldukça üzgün olduklarını bildirdi. İyi giden ve geleceği parlak olan bondly bir hacke kurban gitmiş oldu. Bu noktada bir çok yatırımcı hack olayının yalan olduğunu ve yaratıcıların bir operasyonu olduğunu dile getirsede bondly olayı tamami ile yalanladı.

Bu olaydan sonra hack olayını ortadan kaldırmak için güncellemeler getirdiklerini açıklasalar da bondly token yatırımcıların güvenini çoktan kaybetmiş oldu. Bondly bunu fark etti ve artık mevcut ceo su ile çalışmayacağını ve yeni bir ceo ile yola devam edeceklerini açıkladı. Biraz olsun yatırımcıya güven vermek isteyen bondly ceosunu değiştirdi.

Bondly hack olayının ardından ağır ağır toparlanma sürecine dahil oldu ve şuan 0,071 seviyesinde işlem görmeye devam etmektedir. Gelecek dönemlerde bondly için zaman neyi gösterecek merak etmekteyiz.