BTC Pos Hizmeti !

BTC Pos Hizmeti !

BTC Pos Hizmeti !

BTC Pos Hizmeti , Blockchain teknolojisi ile Dünya’nın bir çok noktasına kripto paralar ödeme aracı olarak kullanılmaya başlandı. Metrolar ,sinema biletleri hatta tatil köyleri bile artık Bitcoin’i bir ödeme aracı olarak kabul etmektedir. Gelişen ve hızına yetişmekte zorlandığımız bu Dünya’da yeniliklerden geri kalmamak için sizlere BTC Pos Hizmeti sunmaktayız.

BTC Pos Hizmeti Nedir ?

Web sitenizde, Türk Lirası cinsinden anlık işlemler yapabilmenizi sağlayan bir ödeme seçeneği olarak BTC kullanabilirsiniz. Ayrıca BTC Pos Hizmeti ile iş yerinizde müşterilerinizin BTC ödemelerini kabul edebilirsiniz.

BTC ile ürün satışı yaparak, kredi kartı veya nakit ödemelerine alternatif bir ödeme yöntemi sunabilirsiniz. Sanal pos aracılığıyla tüm ödemelerinizi Bitcoin üzerinden alabilirsiniz. Bu sayede anlık ve güvenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

erc20 teklif al

 

Gelecek Neden BTC Pos ?

BTC Pos Hizmeti

Merkeziyetçi Dünya düzeninde bir çok ödeme nakit veya kredi kartı ile gerçekleşmektedir. Kredi kartı kullanımında yapılan tüm alış verişler büyük veri analizi şirketleri tarafından takip edilip , Dünya ekonomi geleceği bu harcamaların analizine göre şekillenmektedir.

Bir tüketici en çok nelere harcama yapıyor veya hangi saat ve zaman dilimlerinde ne alıyor gibi tüm alış verişlerimiz merkeziyetçi sistemler tarafından izlenmektedir. Bu anlamda kişisel haklarımızı ihlal eden ve kişinin özel hayatı mülkiyetini hiçe sayan merkeziyetçi sistemler BTC POS gibi hizmetler aracılığı ile yenileceklerdir. Bir çok Avrupa mahkemelerinde hala gündem olan konuya çözüm BTC POS olarak şimdilik geldi.

Para ödeme noktasında kendilerini tekelleştirmiş banka hizmetlerinden artık kurtuluyoruz. Kolay ve anlık işlem yapma özelliği ile BTC POS tüm ödemelerinizi anlık kur üzerinden BTC olarak gerçekleştirmenizi sağlar. Ödeme kolaylığı ve 7/24 transfer imkanı ile geleceğimiz BTC POS Hizmeti ile şekillenmeye başladı.

BTC POS Hizmeti sayesinde tüketicilerin tüm alım satım işlemleri izlenmeden blockchain teknolojisi altyapısı ile güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda sadece tüketicilere değil kurumsal firmalara da hizmet vermekte olup tüm tahsilatlarını BTC Pos aracılığı ile gerçekleştirebilmektedirler. Herhangi bir tahsilat durumunda veya ödeme noktasında BTC POS Hizmeti sayesinde işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceksiniz.