BTC Fiyat Analizi

BTC Fiyat Analizi

BTC Fiyat Analizi

Kripto para babası olan BTC bu hafta içerisinde bir iki hareket dışında genel olaral 64 bin dolar seviyesinde işlem görmeye devam etti. Bitcoin perşembe günü ABD enflasyon verisinin açıklanması ile birlikte 69 bin dolar seviyelerini test etse de orada durmayı başaramadı ve güvenli liman olan 64 bin dolar seviyelerine kadar çekilme yaşadı.

Bu gece yaşanacak son mum ile adeta kısa vadeli dönem için kripto para borsalarında yönünü belli edecek. Eğer bitcoin bu geceyi 64.800 dolar seviyesinin üstünde kapatmayı başarırsa yükseliş trendi içerisinde BTC için 70 bin dolar seviyeleri söz konusu olabilir. Bu noktada geçen günlerde yazmış olduğumuz  dağıtımları haberleri de dikkatlice takip edilmesi gereklidir.

Teknik Göstergeler Ne Söylüyor ?

Teknik göstergeler kripto para dünyası ve btc için yükseliş eğiliminde olduğunu belirtmektedir.

4 saatlik grafikte btcnin yükseldiği ön görülmekte olup bu yükselme hareketi devam edebilir.

Yakın vadeli destek seviyeleri 62,5 bin $, 61,8 bin $ , 61,5 bin $ , 60 bin $

Tabi bu durumların ortaya çıkması için haftalık kapanışın hangi yönde olacağını beklemek durumundayız.

Boğa Piyasası Yukarı MI ?

Ortaya çıkan teknik göstergeler doğrultusunda boğa piyasasının yukarı doğru eğilimli olduğu aşikar bu piyasa koşullardaın br çok kripto para yatırımcısı kesinlikle bu gece ortaya çıkacak olan dört saatlik mumun kapanışını beklemesi gerekmektedir. Bu mum kapandıktan sonra btc için yön tayini ortaya çıkacak gibi durmaktadır.