BEP20 ICO Çıkarmak

BEP20 ICO Çıkarmak

BEP20 ICO Çıkarmak

BEP20 ICO Çıkarmak , Kripto paralarda BEP20 ICO çıkarmak için vermiş olduğumuz ICO çıkarma hizmetinden yararlanmak için ve daha fazla detay öğrenmek için bizimle bu mail adresinden iletişime geçebilirsiniz. merhaba@cryptosoftware.com.tr

Kripto para dünyasında hazırlamış olduğunuz mevcut projeleriniz için token veya jetonlar üretebilirsiniz. Bu projenizin gerekli hazırlıkları tamamlandıktan sonra ön talep toplamak için belirlediğiniz ağ üzerinden ICO işlemlerini başlatır ve elinizde bulunan token veya jetonları yatırımcılara sunarsınız. Ödeme işleminde de belirttiğiniz coinler üzerinden ödemeler alıp jeton veya tokenlarınızı yatırımcılara takaslayabilirsiniz. Bu işlemleri sizler için hazırlamış olduğumuz BEP20 ICO yazılımı sayesinde kolayca gerçekleştirebiliriz.

BEP20 Ağı Özellikleri Nelerdir ?

BEP20 ağı, Binance Smart Chain ağı içerisinde bulunan tokenlere söylenmektedir. Ayrıca BEP ağı ethereum ağı ile oaynı adres formatını kullanmaktadır. Bu noktada aynı ağ formatı sadece adres yapısının benzerliğinden bizlere bahsetmektedir. 

Fakat ağ adresi yapısı benzer olduğu için dikkatsizliğinize denk gelip BEP20 ağından ERC20 ağına token atarsanız bunlar geçte olsa cüzdanınıza düşecektir. Bu noktada sadece ağ üzerindeki adres yapıları benzer olduğu için bu işlem gerçekleşir. Eğer diğer ağlara böyle bir gönderim yaparsanız adres formatı farklı olduğu için işleminiz gerçekleşmeyebilir.

BEP20 Ağı Ne İşe Yarıyor ?

BEP20 Ağı , yatırımcıların ve kullanıcıların BSC’de değiştirilebilir jetonlar veya kripto para birimlerini takas etmesine veya transfer etmesine imkan tanıyan bir ağdır. Daha spesifik olarak, diğer zincirlerdeki önde gelen kripto varlıkları, sabitlenmiş BEP20 belirteçleri biçiminde Binance akıllı zincirine aktarılabilir. Binance Smart Chain platformunda kendinize ait bir jeton veya tokeni çok kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. İsteyen herkes bu ağ üzerinde jeton veya token oluşturabilir.

Jeton Mu Oluşturmak İstiyorsunuz ?

İstediğiniz herhangi bir ağ üzerinden jeton veya token oluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. ERC20 , BEP20 , TRC20 gibi ağlar üzerinden sizler için token veya jeton oluşturabiliriz. Daha fazla detay veya bilgi almak için lütfen bu mail adresimizden bizimle iletişime geçiniz. BEP20 ICO Çıkarmak , Kripto paralarda BEP20 ICO çıkarmak için vermiş olduğumuz ICO çıkarma hizmetinden yararlanmak için ve daha fazla detay öğrenmek için bizimle bu mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

erc20 teklif al