Anon Token geliyor ! Anonymous Kripto’da

Anon Token geliyor ! Anonymous Kripto’da

29 Eylül 2021

Anon Token geliyor ! Anonymous Kripto’da

Birç ok hack işleminde yer alan ve dünya üzerinde her ülkede kullanıcısı olan bir topluluk Anonymous kripto para Dünyasına merhaba demek istiyor. 2021 yılının Aralık ayında AnonToken adlı kripto para projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Kripto para dünyasına giriş aşamasında sloganlarını ” FED ‘den tiksiniyoruz ve yalanlardan bıktık ” olarak belirleyen Anonyous kripto para dünyasında başarılı olabilecek mi göreceğiz.

Anonymous grubu Dünya üzerinde bir çok hack olay yaşattırdı. Bu noktada gizliliğini koruya nve devam ettiren nadir hacker gruplarından biridir. Bünyesinde Dünya’nın her ülkesinen ve milletinden üye barındırdığı tahmin edilen Anonymous grubu kripto para Dünya’sında ses getirebilecek mi merak la bekliyoruz.

Anon Token Projesi Nedir ?

Anonymous çıkaracağı bu coin ile merkeziyetsiz bir sistemi arzu etmiştir. Her insanın her ülkeden ve her coğrafyada katılabileceği eşitlik göz önünde bulunduran bir sistem inşa etmek istemektedir. Anonymous  grubu token hakkında şimdilik bu kadarlık bir bilgi vermiştir. Facebook stroylerinde belli başlı paylaşım yapsalar da projenin içeriklerini hala net olarak açıklamadılar.

Anon token için proje çalışmalarının hala devam ettiğini belirten Anonymous grubu çıkış tarihi olarak ise 2021 yılının son dönemlerini işaret etmektedir. Bu da bir çok yatırımcının aklına 2021 Aralık ayını düşürmektedir. Aralık ayında Anonymous  çıkaracağı tokeni lansman ile tanıtması beklenmektedir.

Ağ Konusu Belirsizliğini Sürdürüyor

Kripto para dünyasında dört beş adet ana ağ bulunmaktadır. TRC20 , B20 vs. şeklinde ağ yapıları bulunmaktadır. Kripto para transferleri ve işlemleri genel olarak bu ağlar sayesinde gerçekleşmektedir. Kullanıcılar ağ hızlarına göre transferler yapmaktadır. Bu noktada farklı ağlar arası transfer süreçleri yavaş olsa da ağlar içindeki transferler oldukça hızlı olmaktadır. EFT ve Havale işlemi olarak düşünülebilir. Farklı bankalar arası işlemlerde uzun süre beklemek zorunda kaldığımız olmuştur. Ama aynı banka içerisinde yapılan işlemlerde hızlı ve anlık olarak sonuç vermektedir.

Bu noktada kripto para dünyasına giriş yapmaya hazırlanan Anonymous bu noktada kendi ağını mı kullanacak yoksa mevcut ağ yapılardan birini mi tercih edecek şuan soru işareti. Bünyesinde bir çok yazılımcı bulundurduğu düşünülünce Anonymous  kendi ağ yapısını oluşturabilecek bir kapasitede. Bu noktada kendi ağını oluşturacağını tahmin etmekteyiz.