Adidas , Coinbase İş Birliği !

Adidas , Coinbase İş Birliği !

Adidas , Coinbase İş Birliği !

Adidas , dünyanın her bir noktasında satış yapmakta olan Amerika merkezli bir firma. Twitter üzerinden yapmış olduğu açıklamada kripto para borsa birimi olan coinbase ile ortaklık kurduklarını açıkladı. Fakat detaylı bir bilgi vermekten çekindi.

Ayrıca coinbase bu tweet ile etkileşim kurarak hoş geldin ortak cevabını iletti. Kripto dünyasında ses getiren bu ortaklığın detayları ise merak konusu.

Sandbox da boş durur mu tabi meta projesi içerisinde yer almaları amaçlayan bir cevapta bulunarak adeta meta projesine adidası davet etti. Şuan suskunluğu koruyan adidas gelecek dönemlerde yapacağı açıklamalar ile detay vermesi beklenmektedir.

Adidas Ne yapacak ?

Kripto para dünyasına tek bir tweet ile giriş yapan adidasın ne yapacağı şuan tam anlamı ile bir soru işareti olarka yer almıştır. Bir çok kullanıcı bu dev giyim firmasının kripto dünyasında yeni akım olan meta projesi içerisine dahil olacağını tahmin etmektedir. Bu ihtimale gerekçe olarak da kripto alanına daha önceden giriş yapmış olan bir

adidas

adidas

diğer giyim firması olan Nike dir. Yaptığı anlaşmalar ile bu alanda önemli adımlar attığından daha önce sizlere konu olarak bahsetmiştik. nike’nin bu adımını gören adidas alandan geride kalmamak için meta dünyası ile öne geçmeyi hedeflediği düşünülmektedir.

Bir grup diğer yatırımcı ise adidas’ın sadece ödemeleri kripto olarak yapılabilecek bir merkez oluşturması ihtimali üzerinde düşünmektedir. Bu noktada dünyanın her bir noktasında mağazası oaln adidas ödemelerini artık kripto ile almak isteyebilir.

burada dikkat edilmesi gereken husu bu ortaklığın detaylarıdır. Eğer detaylarda anlaşmanın sadece söz üzerinde kalındığı görülürse çok büyük bir etki yaratacağını sanmıyoruz. Fakat detaylarda bu alana ayrılan miktarın değeri bizler asıl ana fikri vereceğini umut ediyoruz.

İlerleyen dönemlerde Adidas vecoinbase eğer bir açıklama yapar ise bu yatırımcılar için daha net bir ifade ortaya koyabilir. Şuan için ortalık sadece bir sis bulutundan ibaret olduğu apaçık gözükmektedir. hisse senetlerinde olumlu haber girişi için bile yapıldığı bir çok yatırımcı tarafından tahmin edilebilir.