5 Potansiyelli Metavarse Coin !

5 Potansiyelli Metavarse Coin !

5 Potansiyelli Metavarse Coin !

Kripto para alanına blockchain teknolojisi içerisine gelişime açık ve patlama yapmak isteyen beş meta coini sizlere aktaracağız bu yazımıza.

Wilder World (WILD)

Decentral Games (DG)

Aavegotchi (GHST)

Xaya (CHI)

PolkaWar (PWAR)

Wilder World (WILD)

Twittera benzer yapısı ile içerik oluşturan toplulukların bir araya gelerek haberleşmesine olanak sağlayan bir meta

projesidir. Wilder World bununla birlikte Wilder Wheels olarak isimlendirilen NFT’lerin yanı sıra, yatırımcıların ürün ticareti yapmasına imkan sağlayan tamamen işlevsel bir meta veri deposu pazarına sahip olmaktadır.

Aktif bir pazar yeri ve arkasına sağlam bir ekip bulunduğu aşikar.

Decentral Games (DG)

Kumarhanelerin merkezi olarak söyleyebiliriz bu proje için. Bir çok kripto para kullanıcı kripto ağı üzerinden kumar oynamak için DG kullanmaktadır. Bu ağ üzerinden blackjack solet gibi oyunlar aktif olarak oynanmaktadır. Bu oyunlara oy verebilir ve oynarken de kazanabilirsiniz.

Aavegotchi (GHST)

Aavegotchi, yatırımcıların sahip oldukları NFT’leri stake etmesine imkan tanımaktadır. Ayrıca DeFi özellikli bir kripto para

birimi koleksiyon oyunu olarak da dikkat çekmektedir.145 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile Aavegotchi’nin çok fazla büyüme potansiyeli olduğu açık. Bu noktada yatırım yaparken bu GHST ye dikkat etmek gerekli gibi.

Xaya (CHI)

Kripto para dünyasına sizlerde bir oyun oluşturmak istediğiniz zaman xaya sizlere yardımcı olmaktadır. Şuan için kullanımı biraz zor olsa da birçok oyun yapımcısı bu platformu aktif olarak kullanmaktadır.

PolkaWar (PWAR)

DeFi ve NFT oyun platformu olan PolkaWar oyun içinde karakter oluşturmamıza ve onlar ile yarışmamıza olanak

sağlamaktadır. Ayrıca steam gibi bir ürün pazarı oluşturmuş burada oyuncular alış veriş yapmaktadır.

14 milyon $ bir piyasa değeriyle, bu son derece düşük değerli bir proje. Ekip, oyun pazarını gelecek yılın ikinci çeyreğine kadar hayata geçirmeyi planlıyor ve bu da bunu uzun vadeli bir bekleyiş haline getiriyor.

Açıklanan projeler gerçekten iyi ekiplere sahip ve sağlam durmakta olan meta projelerdir. Bu projeler gelecek yıllarda ayakta durmaya devam edebilirse sağlam yerlere geleceği inancı var. 2022 ye kadar uzun vadeli bekleyişler ile bu projeler hakkına olumlu konuşulabilir.