VINU Nedir ? Nasıl Alınır ? (Vita Inu)

VINU Nedir ? Nasıl Alınır ? (Vita Inu)

29 Kasım 2021

VINU Nedir ? Nasıl Alınır ? (Vita Inu)

VINU Nedir ? Nasıl Alınır ? (Vita Inu) Vita inu DAGtabanlı olan Vitex borsasında listelenmiş bir meme tokendir. Shiba ve Doge’ye tepki olarak ortaya çıkmıştırlar. Ayrıca Vinu’yu bu meme tokenlerden ayıran özellikleri sayesinde gelecek vaat eden bir tokendir.

Vinu Özellikleri Nelerdir ?

Vinu Özellikleri Nedir ? Kipto para teknolojisinde ticaret işlemleri için bazı meme tokenler sıkça kullanılmaktadır. Burada en popüler araçlar şuan için Shib ve Doge olarak yer almaktadır. Fakat Doge ve Shib hem transfer süresi hemde gaz ücretleri açısından oldukça verimsizdir. Bu noktada ortaya çıkan boşlupu da Vinu doldurmak istemektedir.

Hissizdir ve Enflasyon yoktur.

Roket hızıyla işlemler gerçekleştirmektedir.

DAG tabanlı olduğu için herhangi bir transfer ücreti ödenmez.

Transfer işlemleri esnasında kullanılan enerji miktarı çok düşük olması sebebi ile yeşildir.

Vinuverse Nedir ?

Vinuverse Nedir ? Vinu listelendikten sonra yüksek oranda takipçi ve yatırım aldıktan sonra kendisine yeni bir yol daha çizdi. Metavarse dünyasına giriş yapacağını belirtti. Twitterdan da devam eden projelerini paylaştılar. Bu noktada oyun müziklerine kadar twitter hesaplarından paylaşımlarda bulunmaktadır. 2021 trendi olan metavarse alanında da aktif olacak.

Meta dünyasında şuan yapım aşamasında olan oyunlar ile ilerleyen dönemlerde VR teknolojisini kullanarak oyun piyasaya sürülecektir. Ayrıca NFT alanında da yapmış oldukları çalışmalar ile yeni projelere devam edeceklerinin habercisi oldular.

Vita İnu Yol (Vinu) Haritası

Vita İnu Yol (Vinu) Haritası Gelen aşırı talep ve yatırımcılar üzerine hızlı bir şekilde yol aldı ve yeni bir yol haritası paylaşıldı. Önce vitex borsasında yayınlandırlar sonra hotbit borsasına giriş yaptılar ilerleyen dönemlerde de yeni borsalarda listeleneceklerini belirttiler. Bu bilgilere aşağıdaki yol haritası üzerinden de erişebilirsiniz.

Vita İnu ( VINU ) Nasıl Nereden Alınır ?

Vitex borsasından veya hotbit borsasında açacağınız hesaplar ile kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Vitex Borsasından Nasıl Alınır ?

  Vinu almak için önce Vitex cüzdanına Binance üzerinden para göndermemiz gerek. Bunu Vite satın alarak göndereceğiz.

  Binance üzerinden Vite alınız.

  Google Play’den Vite cüzdan uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

  Anahtar Kelimeleri lütfen not edin. Bilgilerinizi girin kolay bir şekilde kimlik doğrulaması olmadan üye olabilirsiniz.

  Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana menüden alma ekranından vite cüzdan adresinizi kopyalayınız.

  Kopyaladıktan sonra Binance ağı üzerinden Vite gönderimini bu adrese yapınız. Memo kısmı boş kalabilir.

  Hızlı bir şekilde vitex borsasına Viteleriniz geçti. Varlıklarım menüsünden transfer yaparak var olan vitelerinizi alım satım cüzdanına transfer edin ve Pow çalıştır deyiniz. Pow güvenlik protokolüdür.

  Transfer yaptıktan sonra Alım Satım menüsünden vite/vinu parametresini kullanarak vinu alabilirsiniz veya vite/usdt parametresi ile vitenizi dolara çevirip usdt/vinu parametresi ile vinu alabilirsiniz.

Türkiye Telegram Grubundan Yardım Alabilirsiniz. t.me/vinuturkey