Tüm Kripto Para Borsaları Tek Platformda !

Tüm Kripto Para Borsaları Tek Platformda !

Tüm Kripto Para Borsaları Tek Platformda !

Tüm borsalardaki kripto para cüzdanınız ve kar ve zarar durumunuz artık tek bir ekranda.

Kripto para borsalarında işlem yaparken net kar zarar durumumuzu uygulamaları tek tek kontrol ederek hesaplamaktayız. Artık Allbalance.me ile tek ekrandan tüm kripto para borsalarındaki net kar zarar durumunuzu takip edebileceksiniz.

Son Eklenen Borsalar

Binance, Gate.io,Huobi Platformda son olarak eklenen üç büyük borsa bu şekilde. Artık sizlerde bu platform aracılığı ile bu üç borsadaki cüzdanlarınızı tek bir ekrandan kontrol edebileceksiniz. Bu anlamda yapmanız gereken tek şey platform üzerinden cüzdan hesaplarınıza giriş sağlamak. Allbalance.me kesinlikle sizin cüzdan bilgilerinizi göremez ve paylaşamaz. En çokta yatırımcılara vermiş olduğu güven duygusu ile yola çıkan bu platform aracılığı ile sizlerde kolay bir şekilde borsa hizmetlerine erişebileceksiniz.

Süreç Nasıl İşliyor ?

Web site aracılığı ile kripto cüzdanlarınıza giriş sağlıyorsunuz. Ardından erkanınızda üç farklı borsada bulunan cüzdanlarınız gözükmeye başlıyor. Net kar zarar durumunuzu bu ekran aracılığı ile takip edebiliyorsunuz. Şuan için ilk üyelere ücretsiz katılım imkanı verildi. Kullanıcı bilgilerinizi tamamladıktan sonra üye olabiliyorsunuz. Ardından gelecek olan onay maili ile üyelik işlemleriniz tamamlanmaktadır. Üye olan kullanıcılara otomatik olarak 10 dogecoin hediye edilmektedir.

Bu aşamadan sonra kullanıcılar cüzdanı olan borsalara giriş yapmaları gerekmektedir. Açılan panel aracılığı ile güvenli bir şekilde girişler tamamlandıktan sonra artık tek ekran üzerinden tüm kar zarar durumları görebileceklerdir.