Token Çıkarmak İstiyorum [Rehber]

Token Çıkarmak İstiyorum [Rehber]

Token Çıkarmak İstiyorum [Rehber]

Token Çıkarmak İstiyorum veya Token Oluşturmak İstiyorum Diyorsanız Sizlere Rehber ve Destek Oluyoruz.

Kripto Para Dünyasında Kendi Tokenlarınızı Oluşturmak İçin Öncelikle İyi Seviyede Yazılım Bilgisine Sahip Olmanız Gerekmektedir. Eğer Yazılım Desteğine İhtiyacınız Varsa Sizlere Yardımcı Olmak İçin Bu Alanda Hizmet Vermekteyiz.


Token Yazılım Desteği Nedir ?

Token , blockchain teknolojisine bağlı kendinize ait bir birimdir. eğer iyi bir projeniz varsa ve bu proje üzerinde kazanç elde etmek istiyorsanız kendi tokeninizi oluşturabilirsiniz.

Fakat yazılım bilginiz bu tokeni oluşturmak için yeterli değil ise bu noktada devreye Cryptosoftware.com.tr girmektedir. Oluşturacağınız tokenin tüm yazılım yükünü sizler için üstleniyoruz.

Eğer Sizler de Projeniz İçin Yazılım Desteği Almak İstiyorsanız Canlı Destek Menüsünden veya Aşağıda Bırakmış Olduğumuz İletişim Bilgileri Üzerinden Bizler ile İletişime Geçmek.

 

erc20 teklif al


Token Oluşturma Rehberi

Fikir Aşaması

Token Çıkarmak İstiyorum Diyenler. Kripto para dünyasına hakim ve bu dünya üzerinden bir kazanç sağlamak

istiyorsanız öncelikle bir fikre yani projeye ihtiyacınız olmalıdır. Gerçekleştirmek istediğiniz proje blockchain teknolojisine ve bu altyapıya nasıl bir katkı sağlayacak bunu belirlemeniz gerekmektedir. Bazı tokenler sadece eğlence sektörü üzerine kurulurken bazıları insan hakları veya hayvanlar için yardım toplayan projeler için kurulmaktadır. Bu anlamda sizler de kendi projeniz için bir amaç ve ortada bulunan bir sorunu gidermek için oluşturmanız gerekmektedir.

Yazılım Aşaması

Token Oluşturmak için belirlediğiniz fikri buldunuz ve projenize çok fazla güvenmektesiniz. Bu aşamayı bitirdikten

sonra şimdi işin yazılım ayağına gelmektedir. Bu aşamada önünüzde iki farklı seçenek belirlenir. Bir yazılım bilginize güvenir ve blockchain teknolojisi altyapısına kendi yazılımınız ile giriş yaparsanız. Eğer Steve Jobs gibi yazılım bilginiz yok sadece sağlam fikriniz var ise bu noktada Token Oluşturmak için hizmet veren yazılım şirketleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Projenizi ve isteklerinizi ilettikten sonra belirlediğiniz koşullar doğrultusunda sizler için kendi tokeninizi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Para Kazanma Aşaması

Projenizi belirlediniz , Yazılımınızı Oluşturdunuz sırada para kazanma aşaması kaldı. Bu noktada öncelikle oluşturmuş

olduğunuz token iyi bir reklamı hakketmek zorunda. Ayrıca akıllı sözleşmeyi destekleyen bir yapısı olduğu için bu tokeni halka arz edebileceksiniz. Bu noktada yatırımcılar sizin fikrinizi ve yapmış olduğunuz tokeni beğenirse alma kararı verir. Elinizde bulunan tokenleri yatırımcılara BTC veya farklı kripto para birimleri aracılığı ile satmış olursunuz.

erc20 teklif al