TRC20 ICO Çıkarmak

TRC20 ICO Çıkarmak

TRC20 ICO Çıkarmak

TRC20 ICO çıkarmak, kripto para dünyasında yatırımcılara "ön satış" yapmak için kullanılan bir yazılımdır. Bu işlem sayesinde, belirli bir coin üzerinden "jeton" veya "token"lerinizi yatırımcılara ön satış yapabilirsiniz. ICO'nun amacı, yatırımcıların projenize erken aşamada yatırım yapmasını sağlamaktır. Böylece proje için gerekli finansal kaynakları sağlayarak geliştirme sürecini hızlandırabilirsiniz.Hazır projeniz için ICO aşamasına geldiğiniz vakit seçeceğiniz ağ yapısı üzerinden işlemi gerçekleştirirsiniz. Burada tercih olarak BEP2 , BEP20 , ERC20 , TRC20 ağlarından herhangi biri üzerinden ICO işlemini tamamlayabilirsiniz. 

TRC20 ico teklif al

Tron TRC20 ICO Ağı Özellikleri Nelerdir ?

Tron Blok zinciri kullanılan ağ yapısına TRC20 denmektedir. Token almak veya takas işleminde kullanmak için kullanılan bir dizi sözleşmeden oluşmaktadır. TRC20 ağı diğer ağ yapılarına göre daha güvenlidir. Bir çok kripto para borsası zaten işlem esnasında sizlere TRC20 ağ yapısını kullanmak ister misiniz diye sormaktadır.

Tron ağ yapısının en güzel özelliklerinden biri de çok hızlı işlemleri sorunsuz ve oldukça düşük bir maliyet ile yapmaktadır. Bu noktada transfer , para çekme veya yatırma işlemlerinde bu ağ yapısını aktif olarak kullanmaktadır.

TRC20 ağını en çok etkileyen etkenlerden biri de ağ üzerindeki madenci sayısı. blockchain madenci sayıları ne kadar yüksek olursa işlemleriniz o kadar hızlı gerçekleşmektedir. Bu anlamda şuan bu ağda madenci sayısı oldukça fazladır ve işlemleri oldukça seri bir şekilde gerçekleştirmektedir.

6 Farklı zorunlu sözleşme esasına bağlı olarak transfer işlemlerini gerçekleştiren TRC20 ağı bu anlamda da en güvenilir ağ yapılarından biri olmaktadır.

ERC20 ağına göre daha az tercih edildiği bir gerçek. Çünkü şuanda bir çok kripto para madencisi ERC20 ağı üzerinden mining işlemi yaptığı için ERC20 ağı kullanımı oldukça fazladır. Fakat ethereum gelecek dönemlerde ERC20 ağı üzerinde mining işlemlerine son vereceğini açıkladıktan sonra bu yük ERC20 ağının üzerine kalacak gibi gözükmektedir.

Fakat akıllı sözleşmelere dayalı ve oldukça kapsamlı yazılımlar yazmaya imkan tanıması ile beraber bir çok ICO çıkarmak isteyen kullanıcı da TRC20 ağını tercih etmektedir.

TRC20 ico teklif al