Stephen Curry Mana’ya Ortak Oldu !

Stephen Curry Mana’ya Ortak Oldu !

Stephen Curry Mana’ya Ortak Oldu !

Mana

Amerikan Basketbol Ligi (NBA) Süper starlarından biri olan Stpehen Curry kripto para dünyasına sert bir giriş yaptı. Geçtiğimiz günlerde NBA’da üçlük rekoru kıran Curry metaverse Dünya’sında yer alan Decentraland (MANA) projesine ortak oldu.

Arttırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik alanlarında ki gelişmeler ile birlikte metaverse dünyası sert bir şekilde yükselmeye başladı. Özellikle bu yükselme hareketini tetikleyen noktalardan biri de Mark’ın Facebook ve diğer projelerin adını Meta olarak değiştirmesi oldu. Kripto para yatırımcıları bu haberin ardından meta projelerine ilgileri oldukça artmış durumda.

Decentraland Twitter Paylaşımı

Mana projesi sahibi decentraland twitter üzerinden Stephen Curry’de etiketlediği paylaşımda iyi bir şeylerin geldiğini belirtti. Kripto dünyasına yakınlığı ile bilinen Stephen Curry Mana hisselerine ortak olduğu bilgisi bir çok yatırımcı tarafından paylaşıldı.

Bu haber akışının ardından Mana tokenda yükselme hareketleri bariz bir şekilde görüntülendi. Bir çok yatırımca dip noktasından Mana satın alırken güncel kur değeri bir anda 3 dolar seviyelerinden 3,38 dolar seviyelerine kadar sert bir ATH gerçekleştirdi. Yatırımların devamı gelecek mi yoksa tepelerden kar satışı mı yapılacak şuan soru işareti olarak akıllarda kaldı.

Stephen Curry Kripto Dünyasında Yaptıkları

Stephen Curry Profil Fotoğrafı

Stephen Curry en son olarak metaverse projesi olan MANA‘dan satın alımlar yaptığını twitterdan duyurmuştu. Fakat bu haberden önce Stephen Curry’nin neler yaptığına bir bakalım. Şuan ki twitter fotoğrafına dikkat çekerseniz eğer özel bir NFT serisinden alınmış bir profil fotoğrafı olduğunu görebilirsiniz. 55 Ethereum karşılığında almış olduğu profil fotoğrafını ağustos ayından beri profilinde sergilenmektedir.

Gelecekte kripto para dünyasında daha aktif olmak isteyen Step farklı projelerde de yer alacak mı göreceğiz. Şuan için Amerikan Basketbol Liginde (NBA) Golden State Warrios takımında forma giymektedir. Kazandığı bolca parayı farklı alanlarda yatırımlar yapan Curry kripto para alanında da aktif olarak yer almaya çalışıyor.