SpaceY2025 (SPAY) Nedir ?

SpaceY2025 (SPAY) Nedir ?

SpaceY2025 (SPAY) Nedir ?

SpaceY2025 Nedir sorusunun cevabı metavarse teknolojisinin tırmanışı ile gelmektedir. Metavarse kripto para dünyasının oyun dünyası ile kesiştiği noktayı ele almaktadır. 3D oyunlar oynayarak kripto para dünyasında nft ler satarak kazanç sağlamaktasınız.

Metavarse oyunlarının bir çoğu içi boş proje olsa da bazı projeler spacey2025 gibi sağlam adımlar ile ilerlemektedir. Özellikle arkasında oyun mimarisinde çalışmış yazılımcıların olması ile önemli bir proje olarak gündeme geldi. SPAY coin olarak da kripto para borsalarında listelenmeye hazırlanan oyun hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

SpaceY2025 Oyun ve Amacı !

Öncelikle oyuna erişmek için https://www.spacey2025.com/ adresini kullanmanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra oyunda aktif olarak yer almak için meta cüzdanınızı oyun ile bağlamanız gerekiyor. Bunun için de chrome üzerinden metavarse eklentisini aktif edip hesabınıza erişim sağlamanız gerekiyor.

Oyunun genel alamacı Elon Musk projesi olan mars projesi için oraya gittiğinizi ve orada bir koloni kurmanızı sağlamak istiyor. Bu noktada sadece sizlerin kolonileri değil diğer kullanıcıların kolonileri de bu evren üzerinde yer almaktadır. Ayrıca bu kolonide sağlam kalmak için bazı görevleri yerine getirerek kolonizi korumak için savaşmanız gerekmektedir.

Savaş için kulelerinizi geliştirmek ve topluluğunuz için de alanlarınızı geliştirmeniz gerekmektedir. Bu noktada bazı alım işlemleri yapmanız gerekiyor. Yani oyundan para kazanmak için kule veya alanlar için ortalama 30 $ olan ödemeyi meta cüzdanı aracılığı ile gerçekleştirmeniz gerekir.

Oyun Nasıl Para Kazandırıyor ?

Oyun kazancı için oyunu aktif olarak oynamanız gerekmektedir. Bu şekilde alanınızı ve kulenizi korudukça oyun sizlere hediye olarak nft ler sunmaktadır. Bu nftleri pazarda satarak meta cüzdanınıza kazançlar eklemektesiniz.

Fakat yukarıda bahsettiğimiz gibi önce para harcamanız gerekir.

SpaceY2025 Geleceği !

Şuan için aktif olarak başlansa da burada Spacey2025 coinin geleceği de oldukça etkili olacak gibi görülmektedir. Şu an meta coinleri formda olduğu için herhangi bir sorun yok gibi. Bu noktada yatırımcılar özellikle Singapurlu yatırımcılar oyuna başlamış durumda. Aktif olarak belli olan görevleri yerine getirerek kazançlar sağlamaktadır. Sizlerde meta cüzdanınıza ek olarak ödemeler yaparak oyunda aktif olarak yer almaya başlayabilirsiniz.