Solana Rallisi Sürecek Mi ?

Solana Rallisi Sürecek Mi ?

Solana Rallisi Sürecek Mi ?

Solana Rallisi Sürecek Mi ? 22 Ağustos tarihinde bitcoin etkisi ile birlikte çıkaş geçen Solana coin 216 dolar seviyelerine kadar tırmanmıştı. Küçük bir düzeltme hareketi ile beraber Solana 150$ seviyelerine çekilmişken şuan ki değeri tam olarak 133$ dır.

Birçok yatırımcı tarafından gelecek baba coinler listesinde bulunan Solana coin sert bir düzeltme hareketi içerisine girmiş durumda.bu düzeltme hareketinden sonra asıl hedefi olan 1000$ kadar çıkış beklenmektedir. Solana cin ETH gibi coin piyasasında kendisine yavaş yavaş yer edinmeye çalışmaktadır.

Solano coin coin borsalarında en hızlı işlem yapan coinlerden biridir. Solano coin kendine has bir radikal karar ile yapılan işlemlerden komisyon olarak bir centin altında almaktadır. Ayrıca bu değeri hiç bir zaman arttırmayacağının da garantisini vermektedir.

Solana Coin Amacı Nedir ?

Bu kadar gündemde olan ve değeri git gide artmakta olan Solana coin amacı yapılan kripto para akışında zaman damgası yerleştirmektir. Oluşturulan her zincir için bir zaman damgası yaparak transferleri zaman dilimlerine ayırmaktadır. Bu şekilde kripto ağını daha düzenli halde tutarak işlevselliği arttırmaktadır.

Solana coin gelecekte büyük coinler arasında yer alarak kendisinden daha çok söz ettireceği kesin gözüyle bakılmaktadır. Şuan ki seviyelerin alt seviyelerde olduğu ve gelecekte ETH BTC gibi baba coinler arasında yerini alacağı bir çok yatırım danışmanı tarafından dile getirilmiştir. AVAX gibi potansiyeli olan bu coinde gelecekte isminden çokça söz ettireceğine benziyor.

Boğa Mı ? Ayı Mı ?

Zap Protocol Kurucu Ortağı Nick Spanos Solana’nın bizlere gösterdiği fırsatlar konusunda olumlu olduğunu aktardı. Spanos, “Solana’da işlemler her geçen gün artıyor çünkü alım satımlar blockchain üzerinden de yapılabiliyor” dedi.

Konuşmasının devamında Spanos, “Solana saniyede 50 bin işlem gerçekleştirdi. bugüne kadar bu işlemi yapan bir coin göremedik bu da bizleri daha da iyimser yapıyor” açıklamasında bulundu.  Spano solana fiyatının daha da yükseleceğini ve ileride bir yıldız olacağını daha bu işlemlerin başında olduğunu ve 130$ seviyelerinin solana için ucuz olduğunu konuşmasında üstüne basarak belirtti. Solana coin geleceğini merakla bekliyoruz.