SHIBA 1$ Seviyesine Ne Zaman Ulaşacak ! Analiz

SHIBA 1$ Seviyesine Ne Zaman Ulaşacak ! Analiz

19 Aralık 2021

SHIBA 1$ Seviyesine Ne Zaman Ulaşacak ! Analiz

19 Aralık itibar ile kripto para borsalında güncel kuru 0.000032 $ olan shiba 1$ hedefi ne zaman gerçekleşecek ? Bitcoin düşüşü ile birlikte büyük oranda değer kaybı yaşasa da SHIBA On dokuz milyar dolarlık kripto para hacmi ile şuan kripto para cinsleri arasında 13. sıradaki yerini korumaya devam ediyor. İlk çıktığı günden beri yatay seyirde devam eden sHIBA aldığı yatırımlar ile birlikte çok büyük ATH’lere imza atmayı başardı.

Kripto paraların projesi çok önemli bunun tüm yatırımcılar farkında. İnsanlar projesi ne kadar iyi olan projelere yatırım yapmaktan çekinmiyor ve yatırımlarını projenin büyüklüğüne ve amacına göre şekillendirmektedir. Fakat bunlara adeta bir tepki olarak doğan meme token olan SHIBA sadece eğlence amaçlı bir tokendir.

SHIBA 1$ Seviyesine Ulaşabilir Mi ?

SHIBA INU

SHIBA’ nın 1 dolar seviyesine ulaşma imkanı yoktur. Eğer böyle bir senaryo gerçekleşirse tüm ülkelerin yıllık milli hasılası cüce olarak ortada kalacaktır. Bir çok altcoin ilk çıktığı zaman 1 dolar hedefi ile komik hedefler koymaktadır. Fakat malesef bol sıfırlı coinlerde bu seviyelere ulaşmak oldukça zordur. SHIBA’da bu seviyelere çıkmasının imkanı şuan için yok 2022 veya 2025 için bile bu seviyeler hayal ürünü olmaktan ibarettir.

Dünya genelinde GSYİH’nın 2021’de 94 trilyon $ ve 2025’te 116 trilyon $ seviyelerine ulaşacağı tahmin ediliyor. Shibanın 1 dolar olması malesef şuan için tamamiyle bir hayal ürünü olarak ortada kalmaktadır.

Meme tokenlerin amacı bir para birimi olarak kullanılmaktadır. Yani markete veya dünya genelinde bir noktadan alış veriş yaparken onu kullanabilirsiniz. Bunun gerçekleşmesi için herkesin SHIB sahibi olması gerekir. Şuan için elon musk bu projenin hayali ile dogeyi marsa çıkaracağını ve orda para birimi olarak kullanacağını dile getirmişti. Fakat hem gaz ücretleri hemde harcanan enerji ile bu tokenların kullanılması zahmetli ve ortaya karbon çıkaran bir hal almıştır.