Özel Mining Yazılımı

Özel Mining Yazılımı

Özel Mining Yazılımı

Özel Mining Yazılımı , Kripto Para Madenciliği yapmakta olan madenciler için özel olarak hazırlanan bir yazılımdır. Yazılım sayesinde aracı olan mining yazılımlarına komisyon ücreti ödemenize gerek kalmaz. Kendinize ait bir havuza sahip olup istediğiniz zaman biriken kripto varlıklarını kesinti ücreti ödemeden çekebilirsiniz.

Özel Mining Yazılımı sayesinde bağımlı olmaktan çıkarak kripto para madenciliğinde bağımsız bir şekilde havuz imkanına kavuşmuş olursunuz. Kripto para madenciliği yazılımı alanında Türkiye’de özel olarak yazılım hizmeti veren bir kuruluş olarak fiyat ve detayları canlı destek üzerinden veya iletişim adreslerimiz üzerinden sağlayabilirsiniz.

Özel Mining Yazılımı Avantajları

Hiç bir komisyon ücreti ödemeden çekme talebinde bulunma.

Canlı ve mobil üzerinden mining işlemlerinizi ve rig hattınızı kontrol etme imkanı.

Esnek ve kompleks tasarımı ile kullanıcı dostu yazılım.

%100 Lisans sahibi.

7/24 Teknik destek hizmeti.

Farklı ve esnek ödeme yöntemleri.

API Ayarlarında değişlik için mobil kolaylık.

0 kesinti ile tüm işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Sizlerde Kendi Kripto Para Madenciliği Yazılımına Sahip Olmak İsterseniz Daha Fazla Detay ve Fiyat Bilgisi İçin Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz.

teklif al

Mining Nedir ?

Kripto para madencilerinin özel yazılımlar sayesinde sisteme sağladıkları güç katkısından dolayı aldıkları ödüller ile kazanç sağladıkları işleme mining denir. Madencileri belirledikleri coin üzerinde sisteme ortak olurlar ve bu sistemi ayakta tutmak için çalışırlar. Bunları yaparken tabiki sadece cihazlar aktif olarak çalışması yeterli olacaktır. Kripto para mining işleminde merkeziyetsiz yapıları dolayısıyla dünyanın istediğiniz yerinde bu işlemi yapabilme imkanını sizlere sunmaktadır. Tek gerekli koşul cihaz ve ortamda herhangi bir internet bağlantısının bulunmasıdır.

Şuan için en popüler minin yazılımı ethmine olmaktadır. Piyasadaki bir çok madenci bu yazılımı aktif olarak kullanmakta olup telefonundan da yönetebilmektedir. Bu noktada tek dezavantajı ise ödeme alma konusunda kesintiler ile boğuşmasıdır. Belki küçük madencileri etkilemeyen bu olay büyük madenciler için ise büyük bir kayıp anlamına gelmektedir. Bu noktada cryptosoftware.com.tr olarak sizlere özel sadece size ait olan bir yazılım sunmaktayız. Bu yazılım sayesinde herhangi bir komisyon ücreti ödemeden sizler kripto paralarınızı cüzdanlarınıza rahat ve kolay bir şekilde çekebileceksiniz.

teklif al