NFT Yapmak ve Oluşturma Programı !

NFT Yapmak ve Oluşturma Programı !

NFT Yapmak ve Oluşturma Programı !

NFT Yapmak ve Oluşturma Programı , ücretsiz bir şekilde oluşturmak veya satmak iyi derece de yazılım bilgisi gerektirmektedir. Bu aşamada sizlere bu yazılım desteğini sunmak için cryptosoftware.com.tr olarak hizmet sunmaktayız.

NFT (Non Fungible Token) Dijital ortamdan hazırlanmış olan eserleri kripto para karşılığında takas yapılmasına imkan sunmaktadır. Oluşturduğunuz NFT eseri yazılımlar ile birlikte özel bir blockchain teknolojisine dönüşmektedir. Bu blok zinciri belirlediğiniz tür ve cins kripto para birimi üzerinden başkasına satabilmektesiniz.

NFT Nasıl Yapılır ?

NFT Yapmak ve Oluşturmak için öncelikle Ethereum ağına hakim olmak gerekmektedir. Çünkü NFT’ler ERC-727Ctoken standartlarına göre üretilmektedir. Bu standartları dikkate alarak NFT hazırlanmalıdır. Dijital para cüzdanı ile birlikte NFT’ler oluşturulur ve belli başlı NFT web adreslerinde listelenir. Biz bu alanlara pazar yeri ikilemini kullanmaktayız. Şuan en popüler pazar yeri de Opensea olarak göze çarpmaktadır. Türkiye’den de birçok ünlü sanatçı bu pazar yerinde NFT satışları gerçekleştirmiştir.

 

Sizlerde Eşsiz Eserinizi NFT Pazarına Sunmak İstiyorsanız Detay ve Fiyat Bilgisi İçin Bizler ile İletişime Geçebilirsiniz.

teklif al

Oyunlarda NFT Nasıl Kullanılıyor ?

NFT’ler şuan için oldukça revaçta . Bir çok sanatçı blockchain teknolojisine şimdiden alıştı. En son Cem Yılmaz ETH karşılığında özel seri olan NFT’lerini satışa sundu. Bir çok alıcı bulan Cem Yılmaz NFT çalışmalarına aktif olarak devam ederken NFT sahiplerine bilet vereceğini de belirtti.

Oyun alanında NFT Yapmak ve Oluşturma Programı şu şekilde işlemektedir. Steam veya bir çok oyun

platformunda oyun içerisinde karakterinize özel skinler veya farklı eşyalar satın alabilmektesiniz. Ayrıca aldığınız bu skinleri de tekrardan pazar ortamında satabilir veya saklayabilirsiniz.

Oyunlarda ödül olarak ortaya çıkan veya sizlerin topladığınız hediyeleri NFT olarak yine NFT pazar yerini kullanarak satmanıza imkan sağlamaktadır. Bu noktada aslında değişen pek bir şey yok.Ayrıca bu oyun yapımcıları bir çok oyunda daha çok kazanmanız veya oyuna başlayabilmeniz için de NFT satın almanızı istemektedir. Bunun en son örneği de spacey2025 de görüldü.

Sizlerde size ait NFT leri pazar yerlerinde satmak isterseniz sağ tarafta bulunan canlı destek modülünden veya yukarıda belirtmiş olduğumuz iletişim kanalları üzerinden bizler ile kontak kurabilirsiniz.