Kripto Para Madenciliği Yazılımı

Kripto Para Madenciliği Yazılımı

Kripto Para Madenciliği Yazılımı

Kripto para madenciliği yapan yatırımcılar kullandıkları aracı yazılım platformlar ile kazım yaptıkları token veya coinleri burada biriktirir ve belli kesintiler yapıldıktan sonra hesabına transfer işlemini gerçekleştirir.

Kripto para madenciliğinde kullandığı elektrik ve rig masrafına bir de bu kesinti dahil olur. Bu noktada sizlere kendinize ait bir havuz yazılımı sunmaktayız. Sizler için özel olarak hazırlayacağımız yazılım ile birlikte kendi havuzunda kesinti ücreti ödemen token veya coinlerinizi transfer edebilecek veya saklayabileceksiniz.

 

Mining Yazılımı Özellikleri

Kripto para madenciliği yazılımı ayrıntılı olarak işlem geçmişini sizlere görüntüler.

Günlük olarak ödeme alabilme.

%100 lisans sahibi olarak ömür boyu kullanabileceksiniz.

İleriye dönük gelir hesaplama.

Tüm işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışma.

Çeşitli ödeme yöntemleri yer almaktadır.

Fan , Sıcaklık , Kazım hızı gibi işlemleri anlık görüntüleme.

Elektrik masrafı hesaplama.

Kullanıcı dostu arayüz ve esnek tasarım.

Uzaktan erişim ve kontrol sağlayabilirsiniz.

Aynı anda farklı madencilik yapabilme imkanı sunmaktadır.

API Ayarlarına uzaktan erişim imkanı sunmaktadır.

 

Sizlerde Kendi Kripto Para Madenciliği Yazılımına Sahip Olmak İsterseniz Daha Fazla Detay ve Fiyat Bilgisi İçin Bizlerle İletişime Geçebilirsiniz.

teklif al

Kripto Para Madenciliği Nedir ?

Kripto Para Madenciliği veya mining işlemi yazılımı hazır olan blockchain teknolojisi içerisine kendi envarterinizi bağlayabildiğiniz bir ortamdır. Bu notkada blockchain ağ yapısına verdiğiniz donanımsal destek sayesinde blockchain teknolojisi sizlere kripto para hediye etmektedir. Mining işlemi ile win-win durumu ortaya çıkmaktadır. Kripto ağı ayakta kalmak için sizin kartlarınızı kullanırken sizlerde bu hizmet karşılığında ağ üzerinden kripto para hediyesi almaktasınız.

Bu noktada öncelikle kripto para ağına destek verecek bir sistem toplamanız gerekmektedir. Bu sistemin en büyük ve etkili parçası ekran kartıdır. Ekran kartı üzerinden sisteme gücünüzü aktarmaktasınız. Kurulan bu sisteme verilen isim ise rig’dir. Rig sistemleri internet aracılığı ile ağ üzerindeki işlemleri tamamlamaktadır. Mining işleminde çok fazla kazanç elde etmek için çok fazla iyi kartlara sahip olmanız gerekmektedir.

Kripto para madenciliği yazılımları ile birlikte elde ettiğiniz kazançlar bir havuz üzerinde toplanmaktadır. Havuzda biriken paranızı kendi kripto hesabınıza gönderebilirsiniz. Bu noktada bu havuz sahipleri belli komisyonlar keserek para transferine izin vermektedir.

Bizlerde bu komisyon ücretinden sizler kurtarmak için sadece sizlere ait olan bir kripto para madenciliği havuzu sunmaktayız.

teklif al