Kripto Para Borsası BitGet Galatasaray’a Sponsor Oldu !

Kripto Para Borsası BitGet Galatasaray’a Sponsor Oldu !

Kripto Para Borsası BitGet Galatasaray’a Sponsor Oldu !

Kripto Para Borsası BitGet Galatasaray’a sponsor olduğunu sosyal medya hesaplarından duyurdu. Bu anlaşma ile futbol dünyasında sponsorluk anlaşmalarına yeni bir tane daha eklemiş oldu. Bundan önceki anlaşması ise İtalya’nın köklü takımlarından Juventus ile gerçekleşmişti. Ayrıca e spor alanında da verdiği destekler ile adından sıkça söz ettirir hale gelmektedir.

BitGet ile anlaşma yapan Galatasaray kulübünden de açıklama geldi. Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Bikem Kanık “Bitget ile sponsorluk anlaşmamızı duyurmaktan gurur duyuyoruz” açıklamasında bulundu. Anlaşmanın formanın hangi alanında gerçekleşeceği konusunda ise şuanlık net bire bilgi sarı kırmızılı kulüp tarafından belirtilmedi. Tekrar bir formu kolu anlaşması olacağı ise tahminler arasında kendine yer edindi.

Kripto Borsası BitGet Kimdir ?

2018 Yılında kurulan BitGet tüm dünya ülkeleri tarafından aktif olarak 1,6 milyon kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Borsa günlük işlem hacmi olarak Linkedin platformunda 5,6 milyon dolar olduğunu belirtmektedir. Gelecekte adından sıkça söz ettirebileceği gibi sponsorluk anlaşmaları ile de gündemden düşmemeyi hedefliyor gözükmektedir. Toplam çalışan sayı da 400 kişi olarak sistemlerinde belirtilmektedir.

BitGet ve Sarı Kırmızılı kulüp arasında yapılan anlaşma üç aylık olduğu gelen bilgiler arasında. Bu üç aylık süreçte ise Galatasaray Kulubünun kasasına toplamda 500 bin dolar girecek. İlerleyen yıllarda anlaşmanın devamı olacak mı şuan ki duruma göre sadece bir soru işarati.