Köpek Meme Tokenler 2022’de Ne Olacak ?

Köpek Meme Tokenler 2022’de Ne Olacak ?

Köpek Meme Tokenler 2022’de Ne Olacak ?

2022 Yılı itibari ile kripto para dünyasında 100x veya 500x kazanmak için artık meme köpek tokenlerin ilgisi azalmaya devam ediyor. Aslında neden insanların bu pek de işlevi olmayan köpek tokenlere yatırım yaptığı anlaşılmaz halde. Peki şuan piyasada en çok yatırımcıyı çeken ve bu alanda kazandıran meme köpek tokenler hangisi bir bakalım.

2020 ve 2021 yılının ilk yarısında köpek tokenlerin çıkışı ve bir çok yatırımcıya para kazandırması onlara ün kazandırdı. Fakat 2021 ‘nin ikinci yarısında ise bu popülarite hafiften düşmeye başladı. 2022 yılında en çok merak ettiren projeler köpek meme tokenlerin geleceği bakalım ne olacak ?

Köpek Meme Tokenlerin En İyileri

Köpek meme tokenler proje olarak çok fazla bir bilgi içermez sadece bir para aracı olarak kullanılmayı hedeflemektedir. Yani tüm Dünya’da hatta bazıları diğer gezegenlerde kullanılan para birimi olmayı hedeflemektedir. Fakat bir çok firma ve şirket hala dogecoini bile bir ödeme aracı olarak kabul etmiyor.

Shiba Inu‘nun %121.000.000 kazancı bir çok küçük yatırımcıyı zengin etti fakat proje şuan için düşüş trendi içerisinde devam ederken jeton yakma işlemi içerisinde şuan için kendini bulmuş durumdadır. İlerleyen dönemde ne olacak merakla yatırımcılar tarafından beklenmektedir.

Dogelon Mars projesi ise ayrı bir çılgın hevesle ortaya çıkmış bir proje. Daha sadece Mars’a gidebildiğimiz bu evrende gezegenler arası kullanılacak bir para birimi olduğunu iddia ederek yatırımcı toplamaya çalışmaktadır. Bu anlamda bir çok yatırımcı da sorgusuz sualsiz bunu desteklemeye devam etmektedir.

Floki Inu ise sadece kripto alanında yatırımları ile ünlü olan ve TESLA şirketinin sahibi olan Elon Musk beyin oğlunun adını taşıması ile yatırımcı toplamaya devam ediyor. Sadece bu işlevi ile hala bir çok insanı kazanmış ve yatırım yapmalarını sağlamıştır.

Köpeklerin Kralı Doge Coin Ne Olacak ?

Kripto para piyasasında sansasyonel bir giriş yaparak adeta insanların hiç beklemediği bir anda tırmanış hareketi ile bir çok yatırımcının dikkatini çekmekle kalmadı. Elon Musk’ında dikkatini çekti ve en çok yatırım yapmış olduğu kripto para birimlerinden ilk beşe girmeyi başardı. 0,25$ seviyelerine gelene kadar ne olduğunun kimse farkına bile varmadı.

Fakat hem işlem transferlerinde hem de zaman zarfında oluşan gecikmelerde çok da kullanışlı olmadığını bilmek gerek. Bir çok kripto para aracı daha hızlı ve gaz ücreti ödenmeden transfer işlemi yaparken Doge bu anlamda biraz daha geride. 2021 yılı sonlarına doğru düşüş hareketi içerisinde yer alsa da yatırımcıların kalbini yol haritası yayınlayarak kazandı.

İlerleyen dönemlerde Dogenin durumu ne olacak merakla bekliyoruz fakat Elon Musk’ın şu tweetini de hatırlatmakta fayda var.

2022 Yılında Dogecoin Dumb (Düşüş) Yaşayacak.