Kendi Kripto Paranızı Nasıl Oluşturursunuz

Kendi Kripto Paranızı Nasıl Oluşturursunuz

Kendi Kripto Paranızı Nasıl Oluşturursunuz

Kendi kripto paranızı nasıl oluşturursunuz ? Kendi tokeninizi çıkarmak için iki farklı yol seçeneğiniz bulunmaktadır. Birinci yol iyi derece bir yazılım bilgisine sahip olmaktır. Bu noktada akıllı sözleşme ve token yazılımını yazarak token sahibi olabilirsiniz. İkinci yol ise Türkiye’de bu işin mühendisleri olan bizleriz.

Kendi Kripto Paranızı Oluşturmak ve Fiyat Bilgisi Almak İçin

erc20 teklif al


Kripto para oluşturmak için sıralı olarak izlenmesi gerek adımlar mevcuttur. Sizlere kendi kripto paranızı oluşturmak için izlemeniz gereken adımları madde madde anlatacağız.

Hangi Sorunu Ortadan Kaldıracaksınız ?

Kripto para dünyasında yer alan tokenlar veya projeler bu alanda bir soruna çare olmak için ortaya çıkmaktadır.

Örneğin Litecoin transfer işlemlerine tarih atama sorununu ortadan kaldırmak için bu platformda sevilmektedir. Sizlerde oluşturacağınız kripto paranın blockchain ağı içerisinde hangi yaraya parmak basacağını belirlemeniz gerekmektedir.

Bu noktada farklı bir görüş sahibi iseniz sadece eğlence amaçlı veya sosyal yardım kuruluşları gibi destek amaçlı tokenlar da çıkarabilirsiniz. Bu tokenların dezavantajı ise oldukça iyi bir reklam çalışmasına gerek duymasıdır. Çünkü sırf Dünya üzerindeki panda sayısının azaldığını ve blockchain teknolojisi sayesinde bu pandaları koruma altına almak istiyoruz derseniz.Bir çok yatırımcıyı kaybetme riski ortaya çıkmaktadır. Çünkü insanlar sizin dolandırıcı mı yoksa gerçekten bu anlamda işler yaptığınızı düşünmesi konusunda kafalarında sürekli soru işareti olacaktır.

Peki Kripto Paramı Oluşturdum Nasıl Satacağım ?

Kripto paranızı kendi yazılım bilginizle veya bizlerden aldığınız yazılım ile oluşturdunuz peki bunları insanlara nasıl satacaksınız. Kripto paralar oluşturulduktan sonra bazı aracılar tarafıyla ICO (ön satış) büyük komisyonlar ödeyerek kripto paranızı satabilirsiniz. Fakat eğer yazılımı bizlerden talep etmeniz doğrultusunda özel yazılım sayesinde bu komisyonu sıfıra indiriyoruz. Nasıl oluyor ? Sonuç olarak ön satış ( ICO ) işlemi bir yazılım aracılığı ile yapılmaktadır. Bu bedava yazılımı kullandığınız için yazılım sahibi sizlerden komisyon almaktadır. Fakat bu yazılımı biz sizlere sağladığımız için yazılım tamami ile sizlerin oluyor ve komisyon sorunu ortadan kalkmış oluyor.

Bu şekilde ön satış işlemi başladı . Yatırımcılar eğer sizlerin çıkarmış olduğu tokeni almak istiyorsa sistem otomatik olarak onlara wallet açacak ve bu cüzdanlarına doge coin transferi yapacaklardır. Sizlerin çıkarmış olduğu tokeni almak için doge kullanacaklardır. Otomatik olarak dogeler sizin cüzdana gelirken yatırımcıya da çıkardığınız token transfer olacaktır.

erc20 teklif al